15.07.2016 15:18:00

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat - Detay

AKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu AKKsız Gece Fırsat kampanyası dahilinde Gece 00.00'dan sabah 06.00'a kadar sınırsız download ve upload. AKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Detayları


Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterileri AKK’sız Gece ürününden yararlanabilir.

Turkcell Superonline'nin başlatmış olduğu AKK’sız Gece aldığında mevcut promosyondan gece 00:00 - 06.00 aralığındaki kullanımların AKK’dan düşmez. Fakat AKK’nı belirtilen saatler dışında aşarsan, 00:00 – 06:00 arasında da AKK şartlarına tabi olursun ve download hızın 3 Mbps, yükleme hızın 1 Mbps olarak güncellenir.

Turkcell Superonline AKKsız Gece fiyatı aylık 9,90 TL olup iptal edilene kadar her ay yenilenerek ilgili ayki faturana yansıtılır.

Ürünü iptal etmek için “İPTAL GECE” yazarak 2220’ye SMS atabilir veya Online İşlem Merkezinden iptal talebi verebilirsin.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Ürün iptal talebi verilen ay sonuna kadar kullanılabilir ve ay sonunda iptal edilerek o aydaki faturaya tam olarak yansıtılır.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Detayları için Tıklayınız.Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları