24.06.2016 13:47:00

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı - Detay

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps. Hemde ayda sadece 59,90 TL'ye.

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı

Superonline'in başlatmış olduğu Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat kampanyası dahilinde 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps. Hemde ayda sadece 59,90 TL'ye.

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat Detayları


Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı 15 Şubat 2016 - 01 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon 24 ay taahhütlüdür.

Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.

İnternet hızı sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır.

Promosyon kapsamında erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Hız 100 Mbps
AKK 125 GB
Kota Limitsiz
Tarife Fiyatı 124 TL
24 Ay Taahhütlü Fiyatı 89,90 TL

 

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat Kampanyası Detayları için Tıklayınız.Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları