3.10.2016 16:49:00

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası - Detay

Telefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor.


Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone yanımda uygulaması ile #BanaNeVar kısmından pazartesi günleri size özel hediyeler veriyor. Haftanın her gününde ise Özel teklifler kısımından SMS, dakika ve internet paketlerine kolayca sahip olabilir ve Marka Fırsatları bölümünden bir çok mağazanın size özel yapmış olduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası Detayları

Üyelere Vodafone’da kaldıkları yıl, tarife, yaş, abonelik tipi, akıllı telefon sahipliği, lokasyon bilgilerine göre önceden belirlenmiş hediyeler sunulacaktır.

Üyeler tekliflerini kampanya kapsamında BANANEVAR yazıp 5065’ya ücretsiz SMS göndererek veya Vodafone Yanımda mobil uygulaması ile öğrenebileceklerdir. Bu sorguyu yapan üyelere iki seçenek sunulacaktır. Seçenekler markalardan indirimler, hediyeler, Vodafone’lularla yurt içi konuşma, mesajlaşma veya mobil internet hediyesi olabilecektir.

Hediye ve indirimler sadece Pazartesi günleri sorgulanabilir ve seçilir. Pazartesi günü seçilen hediye veya indirim bir sonraki pazartesiye kadar kullanılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için üyenin kişisel veri iznini vermiş olması gerekir.

Kampanyadan tüm aktif bireysel müşterileri yararlanabilir.

Üyeler ücretsiz yurt içi konuşma seçtikleri zaman kazandıkları hediyeleri 60 saniyelik periyotlar ile kullanabileceklerdir.

Hediyeler 48 saat içerinde hatta tanımlanacaktır. Kazanılan hediyeler yurt içinde geçerlidir. Kampanyaya katılım 30.11.2016 tarihine kadar geçerlidir.

İndirimli Markalar ve Kampanyaları

ALTINYILDIZ
BORAJET’TE BEDAVA TEK YÖN BİLET
BOYNER’DE 25TL İNDİRİM
BOYNER 150TL ÜZERİ ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ 25TL İNDİRİM
BOYNER VE YKM’DE ÖZEL MARKALARDA 50TL ÜZERİ ALIŞVERİŞTE 10TL İNDİRİM
BOYNER’DE 100TL ÜZERİ ALIŞVERİŞTE 25TL İNDİRİM
BURGER KING BEDAVA MENU
LİDYANA 30 TL İNDİRİM
LİDYANA 50 TL İNDİRİM
LİDYANA 70 TL İNDİRİM N11.COM’DA 30 TL İNDİRİM
SİNEMA BİLETİ
YEMEKSEPETİ 10 TL HEDİYE ÇEKİ
YEMEKSEPETİ 20 TL HEDİYE ÇEKİ
DIVARESE AYAKKABI 20 TL HEDİYE ÇEKİ
DIVARESE AYAKKABI 30 TL HEDİYE ÇEKİ


Diğer Vodafone Kampanyaları


Yeni Nesil Vodafone RedBox Kampanyası

Yeni Nesil Vodafone RedBox KampanyasıYeni nesil teknoloji ile hayatımıza giren Vodafone RedBox altyapı ve port derdi olmadan limitsiz interneti evinize sunuyor....

Devamı...

Vodafone Akıllı Cep Telefonu Kampanyası

Vodafone Akıllı Cep Telefonu KampanyasıVodafone akıllı cep telefonları birbirinden farklı indirimli fiyat ve taksitleri ile sizleri bekliyor....

Devamı...

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası

Vodafone Hoş Geldin KampanyasıVodafone faturalı yeni hat alan abonelere özel toplamda 12 GB Hediye internet....

Devamı...

Vodafone Uyumlu Tarifeler Kampanyası

Vodafone Uyumlu Tarifeler KampanyasıVodafone avantajlı uyumlu tarifeleri ile ister kullanımlarınızın bir sonraki aya devreden özelliği ile ayda 29 TL'den başlayan fiyatlarla!...

Devamı...

Tüm Vodafone Kampanyaları