22.10.2014 15:15:00

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası - Detay

Numaranızı Yalın ADSL ile Turkcell Superonline'a taşıyın; 24 ay boyunca sabit ücret ödemeden, %40'a varan ses faturası avantajlarından faydalanın.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası


Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu Yalın ADSL Kampanyası  kapsamında  ev telefonunuzu arda bir kullanıyorsanız sabit ücret ödemekten sıkıldıysanız bu kampanya tamda size göre.Numaranızı Yalın ADSL ile Turkcell Superonline'a taşıyın; 24 ay boyunca sabit ücret ödemeden, %40'a varan ses faturası avantajlarından faydalanın.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası Avantajları

Ev telefonu numaranızı Yalın ADSL ile birlikteTurkcell Superonline’a taşıdığınızda, 24 ay boyunca sabit ücret ödemezsiniz.

Bu avantajlı kampanya kapsamında Herhangi bir sabit hattınız olmasa da Turkcell Superonline’dan Yalın ADSL hizmeti alabilirsiniz.

Ev numaranızı Turkcell Superoline’a taşıyarak telefon faturanızda %40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca 24 ay boyunca her yöne 100 dakika konuşma paketini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası Taahhüt süresince aktivasyon ve modem ücreti ödemezsiniz.

Ev telefonu ve limitsiz interneti tek faturada birleştirirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun hız paketini seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası Detayları

Promosyon 9 Eylül 2013 - 01 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası Turkcell Superonline Yalın ADSL’ye başvuracak yeni aboneler ve aboneliklerini Turkcell Superonline Yalın ADSL’ye taşımak isteyen aboneler 24 ay abonelik taahhütü kapsamında yararlanabilirler.

Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

Turkcell Superonline Yalın ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.

Ay içerisindeki veri indirimi 8 Mbps’ye kadar, 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar üye olduğunuz hıza göre düzenlenecektir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından ADSL hizmeti almayan müşterilerimizin tüm vergiler dahil 100 TL kurulum hizmeti ücretsiz olarak sağlanır.

Bu ücret taahhütün bozulması halinde kampanya iptal bedeli hesaplamasına dahil edilir.


Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası detaylı bilgi için TıklayınızYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Yalın ADSL Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları