26.07.2016 16:44:00

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı - Detay

Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline'in Kablosuz TV+ Fırsat kampanyası kapsamında Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. bu anantajlı fırsat katılım 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları


Cihazlardan birisi modeminizin yanında diğeri ise Turkcell TV+ kutunuzun yanında durarak kablosuz iletişim kurarlar.

Böylece İnternet modeminiz ve Turkcell TV+ kutunuz arasında kablolama yaptırmadan TV izleme keyfi size kalır.

Mevcut ve yeni Turkcell TV+ müşterilerimize özel faturalarına ek Kablosuz TV+ fırsat 24 ay taahhüdünüze ayda 19,90 TL taksitle ya da peşin 477,6 TL!

Promosyon dahilinde mevcut veya yeni fiber internet ve Turkcell TV+ üyelik taahhüdü karşılığında üyeler bu promosyondan peşin ya da 24 ay taksitle yararlanabilir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat yararlanabilmek için abonelerin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.

Abonelerbirden fazla internet aboneliği olsa dahi abone bu promosyon dahilinde toplamda en çok 3 tane cihaz satın alabilir.

Promosyon yer alan cihaz/cihazlar ve kurulum bedeline tüm vergiler dâhildir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları için Tıklayınız.Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları