8.01.2014 15:55:00

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası - Detay

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası kapsamında Limitsiz Fiber İnternet , Ev Telefonundan 100DK Konuşma ve Turkcell TV ile hepsi bir arda 49 TL.

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası

Turkcell Superonline'nin başlatmış olduğu Fiber 3lu Kampanyası kapsamında 25 Mbps limitsiz fiber internet, Turkcell TV sinema paketi ve ev telefonundan 100 dakika konuşma bir arada sunulmuştur.Hemde bu avantajlı kampanyaya özel sadece 49 TL'ye.Turkcell Superonline 25 Mbps fiber internet, ev telefonundan aylık 100 dakika ve Turkcell TV sinema paketi tamamı bir arda sadece 49 TL'ye. Sabit numarasını Turkcell Superonline'a taşıyan ya da Turkcell Superonline'dan numara tahsis edenlere datalarında ek indirim imkanı.Sinema Paketiyle webden, cepten ve tabletten en beğendiğiniz TV kanallarını, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerini ve “Paketten İzle” kategorisi altında yer alan HD kalitesindeki yüzlerce filmi dilediğiniz zaman izleyebilir, ayrıca “Kirala İzle” seçeneklerinden istediğinizi kiralayarak dilediğiniz zaman seyredebilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası Detayları

Fiber internet hizmeti, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (Turkcell Superonline) tarafından sunulmakta olup Turkcell Superonline’ın fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde (13 il) geçerlidir.

Fiber 3’lük kampanyasından yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri faydalanabilir. Ses indiriminden yararlanmak için abonelerin Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri veya Turkcell Superonline’a numara taşımaları gerekmektedir. Kampanya 24 Eylül 2013 – 1 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahil 29TLaktivasyon ücreti faturanıza isteğinize göre taksitli ya da peşin olarak yansıtılır.

Kampanya kapsamında Turkcell Superonline’dan ses hizmeti alan abonelere 24 ay boyunca her yöne 100 dakika paketi hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye verilen Her yöne 100 dakika ücretsiz paketi Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi GSM, Uluslararası I. Kademe PSTN, 444, Diğer Alternatif Telekom Operatörleri, Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) yönleri dahildir.Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası  kapsamında ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası kapsamında 24 ay süre ile Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan Turkcell TV Sinema Paketi hizmeti için abonelere şifre teslim edilerek ücretsiz erişim ve kullanım imkanı sağlanmaktadır. Taahhüt süresi sonunda Turkcell TV Sinema Paketi hizmetini turkcelltv.comtr yada yada 08502220222 Turkcell Superonline Çağrı Merkezi üzerinden iptal ettirilmezse Turkcell Superonline internet sitesinde yer alan güncel tarife bedeli üzerinden ücretlendirilecektir.

Fiber internet hizmetinin sonlandırılması durumunda yararlanılan Ses hizmeti ve Turkcell TV Sinema Paketi de sona erer.Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, faturanıza yansıtılır.Promosyon dahilinde sunulan modem ve Turkcell TV Sinema Paketi hediyesi stoklar ile sınırlıdır.

Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile promosyon ile aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalanır

Hız Alanı uygulaması kapsamında ay içerisinde veri kullanımı,seçilen Hız Alanı’na (adil kullanım) ulaştığında o ay içerisinde veri indirme hızı 3 Mbps, veri yükleme hızı 1 Mbps olarak devam edecektir.

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası Belirtilen fiyatlara tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.Bu avantajlı promosyon süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel paket değişikliği bedeli olarak faturalandırılır.

Turkcell Superonline Fiber 3lu Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yorumlar

mehmet    4.02.2014 22:41:35

turkcell Superonline 3 lü paketi kullanan var mı avantajli görünüyor

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları