11.06.2014 13:35:00

Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası - Detay

Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu Babalar Günü Kampanyası kapsamında Facebook üzerinden yapılan yarışmaya kazananlar bu sene babaları için 100.kişi 50 TL değerinde D&R hediye çeki kazanıyor.

Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası

Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu Babalar Günü Kampanyası kapsamında Facebook üzerinden yapılan yarışmaya kazananlar bu sene babaları için 100.kişi 50 TL değerinde D&R hediye çeki kazanıyor.

Turkcell Superonline tüm babaların Babalar Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor. Turkcell Superonline’ın facebook.com/superonline adresinden girilen resmi facebook sayfasında düzenlediği kampanyaya katılan her 100.kişi 50 TL değerinde D&R hediye çeki kazanıyor.

Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası kazananlar, hediye çeklerini tüm D&R mağazalarında ve D&R internet sitesinde online alışverişte diledikleri ürünler için kullanabilecekler.

Turkcell Superonline’ın facebook sayfasında '#BenimBabam ...' hashtag’ini tamamlayan katılımcılar,Babalar Günü mesajlarını paylaşarak yarışmaya katılım hakkı kazanacak.

Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası 7 gün 24 saat devam edecek olan Turkcell Superonline’ın Babalar Günü Kampanyası,17 Haziran Babalar Günü gece yarısına kadar sürecek.

Kullanıcılar, Babalar Günü mesajlarını facebook ve twitter'da paylaşabilecekler, arkadaşlarına da bu kampanyayı duyurabilecekler.

Turkcell Superonline, Babalar Günü kampanyasında binlerce 50 TL'lik D&R hediye çeki verecek.

Turkcell Superonline için TIKLAYINIZ

Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası hakkında detaylı bilgi için TıklayınızYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Babalar Günü Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları