9.11.2012 16:36:00

Türk Telekom Ev Avantaj %30 İndirim Kampanyası - Detay

Türk Telekom tarafından ev telefonu abonelerine özel olarak düzenlenen kampanyada 1 yıl abonelik garantisi verildiği zaman %30 indirim ve her yöne 100 dakika veriliyor.

Türk Telekom Ev Avantaj %30 indirim kampanyasında 12 ay taahhüt veren abonelere 9 ay boyunca mevcut Ev Avantaj paketinden %30 indirimli olarak faydalanacakları ve ilave 100 dk her yöne bedava görüşebilecekleri kampanya yapılıyor.

Sadece Bireysel Aboneler yararlanabilecektir. Tüzel aboneler kampanyadan faydalanamayacaktır. Müşteri başvurusu ile verilecektir. Taahhütlü bir kampanyadır ve 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. 4.2. Kampanya abone özelliğinin verildiği/geldiği dönemden bir sonraki tahakkuk dönemi itibariyle promosyon uygulanacaktır. 4.3. Kampanya başladığı tahakkuk dönemi dahil 12 tahakkuk dönemi boyunca devam edecektir. 12 ay boyunca her yöne (Şİ/ŞA, 444, GSM, MA 1. Kademe) uygulanacak 100 Dk. promosyonu verilecektir.

Bedava dakikalar için arama yönleri;
Türk Telekom şebekesi kapsamındaki Şehiriçi ve Şehirlerarası ev ve iş telefonları, 444lü numaralar, yurtiçi GSM ve Milletler arası 1. Kademedir.
Tahakkuk dönemi boyunca kullanılmayan dk.lar bir sonraki aya devretmez.
Bayi ve ofis kanallarında abonelik sözleşmesi imzalanarak kampanyadan faydalanan abonelerden abonenin ilk faturasına eklenmek üzere damga vergisi alınmalıdır. Bu kampanya için söz konusu tutar 1,519213 TL’dir.

 

Kampanya 9 Kasım 2012 ile 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyanın faydalanma süreleri 12 aydır.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, 4441444, Türk Telekom Bayi/Ofisleri ve www.turktelekom.com.tr de yer almaktadır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Ev Avantaj %30 İndirim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Herşey Dahil İlk Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Herşey Dahil İlk Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası Farklı İnternet sağlayıcılarından gelen kullanıcılara 200 TL'den başlayan İndirim Fırsatları ile Sınırsız 12 Mbps Fiber İnternet 79,90 TL ...

Devamı...

TTNET İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

TTNET İnternetsiz Ev Kalmasın KampanyasıHer şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum imkanıyla TTNET limitsiz internet paketleri ayda 29,90 TL'den başlayan fiyatlarla!...

Devamı...

TTNET Jet İnternet Kampanyası

TTNET Jet İnternet Kampanyası27 ay taahhüt ile ilk 6 ay 2 kat daha hızlı limitsiz fiber internet her şey dahil 74,90 TL! Üstelik kurulum ücretsiz....

Devamı...

Türk Telekom Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası

Türk Telekom Limitsiz Fiber İnternet KampanyasıLimitsiz Fiber İnternet her şey dahil ayda 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla. Üstelik online başvurulara özel 50 TL indirim....

Devamı...

Tüm Türk Telekom Kampanyaları