23.11.2012 17:13:00

Türk Telekom Çiçek Sepeti Kampanyası - Detay

Türk Telekom tarafından yapılan Çiçek Sepeti Kampanyası kapsamında Türk Telekom aboneleri www.ciceksepeti.com'dan yaptıkları alışverişlerde %30 indirim kazanıyor.

Türk Telekom Çiçek Sepeti kampanyasında 24 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihine kadar www.ciceksepeti.com ’dan yapılacak tüm çiçek, gurme ve meyve buketi satın alımlarında %30 indirim sunulmaktadır.

Her alışveriş için yeni bir kampanya şifresi alarak, kampanyadan yararlanabilirsiniz.Kampanyadan yararlanmak için:

Türk Telekom Bireysel Telefonu olan müşteriler:
SMS: Üç farklı operatörden CICEKSEPETI boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte sabit ev telefon numarasını 6616’ya göndererek (örnek: CICEKSEPETI 2121234567). 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.
Çağrı Merkezi: Çağrı Merkezi kanalı ile şifre isteyen müşterilere CICEKSEPETI kampanya şifresi verilecektir.

Avea müşterisi olan kullanıcılar:
Avea’ lılar CICEKSEPETI yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060 gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.

Siparişler www.ciceksepeti.com sitesinden veya 444 00 79 numaralı çağrı merkezinden verilebilmektedir.


Kampanyadan;
Tüm Türk Telekom Ev aboneleri (bireysel/gerçek) bu kampanyadan faydalanabilir.
Kurumsal müşterilerimiz (Tüzel) bu kampanyadan faydalanamaz.
Tüm tarifelerdeki aboneler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan hangi kanallarla bilgi alınabilir?
Türk Telekom müşterileri; Türk Telekom 444 1 444 veya Türk Telekom Bayi ve Ofis kanalları, Türk Telekom web sitemizden, www.ciceksepeti.com veya 444 00 79 ‘dan bilgi alabilirler.

SMS ile kampanyadan yararlanmak için ne yapmalıyım?
“CICEKSEPETI” boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaranızı 6616’ya gönderebilirsiniz (örnek: CICEKSEPETI 2121234567). Avea’lılar ise “CICEKSEPETI” yazıp 5060’a mesaj gönderebilirler.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Çiçek Sepeti Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Herşey Dahil İlk Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Herşey Dahil İlk Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası Farklı İnternet sağlayıcılarından gelen kullanıcılara 200 TL'den başlayan İndirim Fırsatları ile Sınırsız 12 Mbps Fiber İnternet 79,90 TL ...

Devamı...

TTNET İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

TTNET İnternetsiz Ev Kalmasın KampanyasıHer şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum imkanıyla TTNET limitsiz internet paketleri ayda 29,90 TL'den başlayan fiyatlarla!...

Devamı...

TTNET Jet İnternet Kampanyası

TTNET Jet İnternet Kampanyası27 ay taahhüt ile ilk 6 ay 2 kat daha hızlı limitsiz fiber internet her şey dahil 74,90 TL! Üstelik kurulum ücretsiz....

Devamı...

Türk Telekom Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası

Türk Telekom Limitsiz Fiber İnternet KampanyasıLimitsiz Fiber İnternet her şey dahil ayda 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla. Üstelik online başvurulara özel 50 TL indirim....

Devamı...

Tüm Türk Telekom Kampanyaları