28.08.2014 09:58:00

Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası - Detay

Ofisinizin sabit iletişim ihtiyaçları, santralle çalışan modem ile birlikte 89TL İnternet, telefon hepsi tek faturada ve sabit fiyat garantisi veriyor.

Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası

Superonline'ın başladığı Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası kapsamında Ofisinizin sabit iletişim ihtiyaçları, santralle çalışan modem ile birlikte 89TL İnternet, telefon hepsi tek faturada ve sabit fiyat garantisi veriyor. Promosyon sadece 24 ay taahhüt veren yeni Turkcell Superonline ADSL aboneleri yararlanabilirler.Promosyon kapsamında santral ile kullanımı destekleyen ve 4 sabit numara taşıma imkanı veren modem verilmektedir.

Kampanya İçeriği

Kampanya içindeki ürünler:
ADSL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50GB AKK’lı
Sabit Numara Taşıma/Tahsis
Ofisten Her Yöne VoIP 1.000dk Paketi
İşin Cebinde Çalsın
ADSL ile ilgili bilgiler
Aktivasyon&Modem&Kurulum

Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası dahilinde tüm müşteriler için 29TL aktivasyon ücreti alınmamakta olup kurulum ücretsiz olarak Turkcell Superonline tarafından Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu firmalar tarafından sağlanmaktadır. Taahhüt süresinden önce hizmetin sonlandırılması durumunda kurulum ücreti olan 58TL ayrıca müşteriye yansıtılır.

Modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline’a çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

Hız/ Adil Kullanım Kotası ilgili Bilgiler 8 Mbps ulaşılabilecek en yüksek hızdır. Ancak hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası ayrıca superonline.net adresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir. Ay içerisindeki veri downloadı, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ı geçtğinde internet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar hizmetinden mevcut erişim hızına yükseltilecektir.

Ofisten Her Yöne Dakika Paketinde Şehir içi, şehirlerarası, uluslararası 1. kademe PSTN, Yerel Alternatif Telekom Operatörleri, Yurtiçi GSM ve 444 yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.

Diğer yönlere doğru ve paket aşımı durumundaki aramalar Standart Tarife’den ücretlendirilir. Standart tarife detaylarına superonline.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Paketler bir ay için geçerlidir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilemez.

Diğer Superonline aboneleri ile Onnet telefon görüşmeleri ücretsizdir.

İşin Cebinde Çalsın ile sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyın, sabit numaranız arandığında cep telefonunuz çalsın.

Turkcell Superonline’a taşıdığınız numaralar için sabit hat ücreti ödemezsiniz.

Sizi arayanlar sadece ofisinizde olduğunuzda değil, cebinizden her zaman ulaşabilir.

Kullandığınız İnternet kesilse bile aramalarınız cebinize gelir. Telefonunuz hiç kesilmez.

Farklı lokasyonlardaki noktalarınızı tek mobil numara altında toplayabilirsiniz.

Turkcell dışında bir telefon numarasına yönlendirme yapılırsa, İşin Cebinde Çalsın servisi kapsamında değildir. Yönlendirilen yönün arama ücreti ile ücretlendirilir.

Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası Detayı İçin Tıklayınız.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Superonline Network Set Küçük Ofis Paketi ADSL Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın VDSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında VDSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ Ready Yalın ADSL KampanyasıSuperonline TV+ Ready'nin birbirinden farklı TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamasına sizde sahip olun! Üstelik TV+ Ready yanında ADSL internet hediyesi ile geliyor!...

Devamı...

Turkcell Superonline TV+ Kampanyası

Turkcell Superonline TV+ KampanyasıTurkcell Tv+'da 24 ay sabit tutar ile ayda 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla heyecana sizde dahil olun....

Devamı...

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL KampanyasıTurkcell Superonline ile 8 Mbps’ye kadar​ limitsiz internet ilk 3 ay ücretsiz kalan 21 ay ayda 89,90 TL! Üstelik kampanya dahilinde modem ve kurulum fiyatlara dahil edilmiştir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline Kampanyaları