14.01.2019 12:05:00

Cepte Tamir Batarya Değişim Kampanyası - Detay

Batarya değişim kampanyası ile 270 TL ödeyerek iPhone cihazınızın bataryasını değiştirebilirsiniz, ayrıca 6 ay CepteTamir garantisi de kampanyaya eklenmiştir!

Batarya Değişim Kampanyası Detayları

iPhone batarya değişim kampanyası ile CepteTamir’den değiştireceğiniz bataryalar hem indirimli hem de 6 ay CepteTamir garantilidir.

CepteTamir ile orijinal parçalarlarla değişim yaparak sonrasında 6 ay garanti hizmeti vererek kullanıcı memnuniyetini sağlar.

Üstelik Türkiye’nin her noktasında telefonunuzu ücretsiz kargo hizmetini kullanarak gönderebilirsiniz. Telefon CepteTamir servislerine ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde batarya değişim işlemleri yapılarak yeniden müşteriye yönlendirilir.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Cepte Tamir Batarya Değişim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Fırsatlar Kampanyaları


Pokus Kart Kampanyası

Pokus Kart Kampanyasıkodmarketim.com’da Pokus Kart’ın ile yapacağın alışverişlerde anında indirim fırsatı sizlerle! ...

Devamı...

Gulf Sigorta 25 TL Migros Çeki Kampanyası

Gulf Sigorta 25 TL Migros Çeki KampanyasıKonut Sigortasını SigortamGO sistemi üzerinden yapan müşterilere 25 TL değerindeki Migros Çeki Hediye....

Devamı...

Oris Telekom Yazlık İnternet Kampanyası

Oris Telekom Yazlık İnternet KampanyasıYaz aylarına özel taahüütsüz 50 Mbps'e kadar Limitsiz internet günlük sadece 2,50 TL! ...

Devamı...

Kale Alarm Kampanyası

Kale Alarm KampanyasıAlarm ile Entegre Silindir! Kale Alarm'dan abonelerine özel yepyeni bir hizmet geliyor. ...

Devamı...

Tüm Fırsatlar Kampanyaları