29.09.2020 09:49:00

Axess Kart Başvurusu Kampanyası - Detay

Axess kredi kartı başvurusu yapıp axess kart sahibi olanlara Amazon, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 veya Trendyol sitelerinden yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL'lik chip para hediye!

Axess kredi kartı başvurusunda bulunanlar kampanyaya kartları ellerine ulaşmadan katılım sağlayabilir.

18 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Axess Kampanya Detayları

Kampanyadan 18 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arası Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir.

Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan sadece Akbank müşterileri faydalanabilir.

Akbank Mobil ve Axess Mobil uygulamalarının güncel versiyonlarını indirerek başvuru formundan 'kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum' seçeneğini seçerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Müşteri bazlıdır.

Kampanyadan sadece Amazon, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 veya Trendyol sitelerinden yapılacak ilk 300 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL chip para hediye edilecektir.

Kazanılan chip paralar 2 gün içerisinde karta yüklenir.

İptal veya iade işleminde kazanılan chip paralarda geri alınır.

Kampanya kapsamında başka bir kampanyaya da dahil olunabilir.

Chip para ile yapılan alışverişlerde nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Axess Kart Başvurusu Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Axess Kampanyaları


Axess Ara Tatil Kampanyası

Axess Ara Tatil KampanyasıAxess kredi kartına özel ilk ara yıl tatilinde market, akaryakıt, seyehat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinden yapılacak 250 TL ve üzeri 2. ödemelerde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL chip para hediye ediyor!...

Devamı...

Axess D&R Kampanyası

Axess D&R KampanyasıAxess Mobil'e özel D&R mağazalarında %20 indirim var !...

Devamı...

Axess Elektronik Eşya Kampanyası

Axess Elektronik Eşya KampanyasıAxess kredi kartı sahipleri elektronik eşya alımlarında yapacakları 200 TL ve üzeri ilk ödemelerinde 10, ikincide 15, üçüncüde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerindeki chip para hediye ediyor!...

Devamı...

Axess Okul Öncesi Alışveriş Kampanyası

Axess Okul Öncesi Alışveriş KampanyasıAxess kredi kartı ile yapacağınız eğitim, kırtasiye, giyim ve elektronik alışverişlerde 200 TL ve üzeri ikinci alışverişe 20 üçüncü alışverişe 30 TL toplamda 50 TL chip para hediye! ...

Devamı...

Tüm Axess Kampanyaları