08.09.2016 18:16:00

Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda Fırsatı

Vodafone Smart 6 akıllı cihazını alarak yanında Digiturk Play kampanyası ayda 5 TL'ye maçları HD kalite izleme şansını yakalıyor.

Vodafone Smart 6 ile Maç Keyfi Fırsatı

Digiturk play ile takımınızın tüm maçlarını istediğiniz yerde canlı izleyebilmek için 24 ay taahhütlü Vodafone Smart 6 Digiturk Play kampanyasına, ya da 12 ay taahhütlü Vodafone Smart 6 Digiturk Play kampanyasına katılarak bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Vodafone Smart 6 telefonuna sahip olarak, tarifenize ek ayda 5 TL'ye Süperlig Taraftar Paketi hemde ekstra 6 GB internet yararlanın.

Vodafone Smart 6 ile Maç Keyfi Fırsatı Detayları

Fırsata katılan aboneler, Digiturk Play uygulaması ile 34 Hafta boyunca sinema üyeliği veya Süper Lig Taraftar paketi üyeliğinden birini kullanabilicekler.

Fırsata tabi olarak  Digiturk Play kampanyası sadece yurt içinde kullanılabilecek.

Süper Lig Taraftar paketi seçen aboneler seçeceklri takımın maçlarını 34 hafta boyunca Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonu sonuna kadar olan maçları izleme hakkına sahip olurlar.

Sinema üyeliği seçen aboneler 12 ay boyunca Digiturk Play Sinema üyeliğini kullanmaya başlayacaklar.

Digiturk Play kampanyası abonelere gönderilecek olan kod tek kullanımlık ve bir GSM numarası sadece 1 tane promosyon kodu alabilir. Kodu kullanmak için Digiturk Play'e üyü olmanız gerekmektedir. Ücretsiz üyelik işlemi sırasında kimlik bilgilerini girilmesi gereklidir. Bu bilgiler Digiturk tarafından saklı tutulur.

Digiturk Play aboneliğinizi başlatmak için DIGITURK PLAY yazarak 6666’ya SMS atabilirsiniz. Sonrasında bu kısa numaradan size gelecek olan promosyon koduyla, web adresini ziyaret ederek dilediğiniz aboneliği seçip başlatabilirsiniz.

 


Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Vodafone Bittikçe Doldur FırsatıGeçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler....

Devamı...

Vodafone Ramazan Fırsatı

Vodafone Ramazan FırsatıRamazan'da kalpler bir olsun diye ilk ay tarife ücreti hediye. Bu avantajlı kampanya kapsamında 19 TL 2 GB internet 750 Dk ve 1000 SMS fırsatlarından yararlanma imkanı sunuyor....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıKelimeler:vodafone kampanyaları, vodafone smart 6 kampanyası, vodafone 2016 kampanyaları, vodafane digitürk play kampanyası, vodafone smart 6 maç izleme kampanyası