08.02.2016 12:29:00

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı

Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı kampanya kapsamında Özel Sevgililer Günü promosyonu ile 4.5G Uyumlu Telefonlardan Biri Size, Diğeri Sevdiğinize.

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı kampanya kapsamında Özel Sevgililer Günü promosyonu ile 4.5G Uyumlu Telefonlardan Biri Size, Diğeri Sevdiğinize.

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı Detayları


Bu avantajlı kampanya kapsamında özel promosyon kalpleri kazanmaya hazırlanan Vodafone, Samsung Galaxy A3 (2016), A5 (2016) veya A7 (2016) alan üyeler, Samsung Galaxy A3 (2016), A5 (2016), A7 (2016), J5 veya J7’yi ikinci cihaz olarak aynı taahhüt ve faturada ödemek üzere taksitlendirme imkanı sunuyor.

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı , hem kendinize hem de sevdiğinize alacağınız iki ayrı telefona ayda 99 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilir ve sevgilinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Promosyon detayları 24 ay süresince Red xSmall, Red Classic, Red Classic Extra, Red Red Extra, Red Elite Extra, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Faturalı Esnek ve Faturalı Esnek Extra; 36 ay süresince Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra ve Red Elite Extra, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Kamu Kırmızı Akıl Küpü ve Kamu Mavi Akıl Küpü tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden üyeler  her bir tarife için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında promosyon dahilinde sunulan telefonun sahibi olabileceklerdir.
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Değişim Kampanyası

Vodafone Değişim KampanyasıŞimdi Vodafone’da eski telefonunu getirenler yeni telefonuna 2.040 TL’ye varan indirimlerle sahip oluyor....

Devamı...

Vodafone’dan Ramazan Paketi Kampanyası

Vodafone’dan Ramazan Paketi KampanyasıHediye Bereket Paketi Red ve Hediye Bereket Paketleri ile A101 Hediye çekleri ve internet paketi hediyeleri bulunmaktadır. ...

Devamı...

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı