15.07.2013 12:14:00

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 kampanyasında 24 ay taksit seçeneği ile aylık 19 TL'den başlayan fiiyatlarla Samsung Galaxy Mega 6.3 alabilirsiniz.

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 kampanyasında 24 ay taksit seçeneği ile aylık 19 TL'den başlayan fiiyatlarla Samsung Galaxy Mega 6.3 alabilirsiniz. VodafoneSamsung Galaxy Mega 6.3 kampanyasından çeşitli konuşma ve internet paketleri arasında seçim yaparak yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone tarafından çıkarılan kampanyada konuşma ve internet paketleri ile berarber Samsung Galaxy Mega 6.3 alınabiliyor. Samsung Galaxy Mega 6.3 kampanyasında Ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla Daha geniş ekran, daha rahat kullanım Kamera: 8 MP Ana Kamera İşletim Sistemi: Android 4.2 Jelly Bean İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli İşlemci Ekran boyutu: 6.3 inç HD özellikleri alıcılarını bekliyor.

 
Samsung Galaxy Mega 6.3 Genel Özellikler

İşletim Sistemi
Android 4.2 Jelly Bean
İşlemci
Çift Çekirdekli İşlemci 1.7 Ghz işlemci
Görüntü & Boyut
Boyutları
167.6 x 88.0 x 8.0
Ekran Boyutu
6,3 inç HD Super Clear LCD Dokunmatik Ekran
Ağırlık
199gr
Çözünürlük
1280x720p
Hafıza & Pil
Dahili/Harici Hafıza
16 GB dahili hafıza ve 64 GB’a kadar mikroSD kart desteği
Pil Türü
3200 mAh batarya
Kamera & Video
İkinci Kamera
1,9 MP Ön Kamera
Kamera
8 MP Ana Kamera
Bağlantı
Wireless
802.11a/b/g/n/ac 2,4 + 5 GHz çift bant
3G
HSPA+ 21 Mps HSUPA 5,76 Mbps (850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHZ) desteği
WI-FI 802.11 a/b/g/n/ac
Multimedya
Sosyal Ağlar
Diğer
Wifi Direct
Samsung Apps
NFC

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası

Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası stoklarla sınırlıdır.
- Aboneler Red Elite üzerine 45 TL, Red üzerine 60 TL, Red Classic üzerine 70 TL, ek ödeme karşılığında Samsung Galaxy Mega 6.3 sahibi olabilecektir.
-Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 aydır "dondurulmuş veya iptal" statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık faturaları toplamı en az 150 TL olup son 6 aydır kısıtlandıktan sonraki 5 gün içerisinde faturaları ödemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan kendi banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir. Yeni aktivasyon ile gelen abonelerin KK kampanayalardan yararlanabilmeleri için 6 aydır VF abonesi olmaları gerekmektedir.
- Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 800 TL 12 eşit taksitte çekilecektir.
- Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Mega 6.3’ün Vodafone’a maliyeti 1.499 TL’dir. Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
-İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.
-Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanya süresi Res Classic, Red ve Red Elite tarifeleri için 24 ay; Red Elite tarifesi için ise ayrıca 36 aydır.
-Üyelik seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
- Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
- Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
- Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir:
Red Classic paketinden Red veya Red Elite paketine
Red paketinden Red Elite paketine geçebilir
ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
-Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
- Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
- Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
-Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
-Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
-Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
- Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası sonlanma tarihi 31.07.2013’tür.
24 Ay Genel Kampanya
36 Ay Genel Kampanya

DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Samsung Galaxy Mega 6.3 Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: