21.03.2018 17:09:00

Vodafone Redlilere Özel Kampanya

Evet, yanlış duymadınız! 8 GB internet, 1.000 DK, 1.000 SMS, Vodafone ve Sabit hatlar ile sınırsız konuşma ayda yalnızca 48 TL’den başlayacak fiyatlarla!

Vodafone Kampanyası

Faturalı bireysel abonelere özel olan bu kampanyada Red 8 tarifesini seçecek olursanız aylık kontratsız 66 TL ödeme yapmanız gerekir. Üstelik kotadan düşmeyen İletişim Pass faydalarını kullanma hakkına da sahip olursunuz.

Kampanya Detayları

Eğer tarife dahilindeki dakikalarınız biterse yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her 200 dakika 6 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Paketinizin dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi halinde yurtiçi SMS’ler 1 SMS 70 kuruş ve 1 MMS 80 kuruş olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Olurda tarife dahilindeki internetiniz biterse SMS ile bilgilendirilmesi sağlanır. İnternet kullanımı yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarife dahilinde bulunan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam etmesi durumunda, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir. Ücretli paket aşımı 25 GB’a ulaştığında (50 adet 500 MB’lık internet aşımı yaptıktan sonra) abonelerin internet erişimi durdurulur. Red 8 tarifesindeki aboneler ücretli akıllı durdurma özelliğinden faydalanamaz.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösterebilir.

İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.