12.12.2013 14:06:00

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası

Vodafone Red internet Bedava Kampanyasına katılmak için "HEDIYE 1 GB yazıp 3636'ya SMS göndererek kayıt olabilirsiniz.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası

 Vodafone'in başlatmış olduğu Red internet Bedava Kampanyası kapsamında12 ay boyunca her ay 1 GB promosyon kullanım hakkı kazanmaktadır.Mevcut Aboneler "HEDIYE 1 GB yazıp 3636'ya SMS göndererek, yeni hat tesisi veya numara taşıma ile Vodafone'a gelen aboneler ise otomatik olarak kampanyadan yararlanacaktır.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası kapsamında:

Red Classic, Red ve Red Elite tarifelerindeki üyeler, 31.12.2013 tarihine kadar kampanyaya katılmaları durumunda 12 ay boyunca her ay 1 GB promosyon kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası katılım için herhangi bir taahhüt şartı bulunmamaktadır.

Bu avantajlı kampanya kapsamında dahilindeki 1 GB internet hakkının kullanım önceliği bulunmaktadır.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası hem mevcut üyeler, hem de kampanya katılım tarihinden itibaren son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Vodafone'a gelen üyeler yararlanabilir. Mevcut üyeler "HEDIYE 1 GB yazıp 3636'ya SMS göndererek, yeni hat tesisi veya numara taşıma ile Vodafone'a gelen üyeler ise otomatik olarak kampanyadan yararlanacaktır.

Bir müşteri maksimum 1 hattı ile promosyondan yararlanabilir.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri tarifede olduğu gibi kampanya limitinden düşer.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası dahilindeki internet kullanım süresi aboneye onay SMS'i geldikten sonra başlar.

Bu avanatjlı kampanya dahilindeki internet hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası katılan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.

Üyeler kampanya dahilindeki internet hakkı kullanımdan, cep telefonları 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirler. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası dahilindeki internet hakkının kullanılabilmesi için telefondaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin promosyon koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.Promosyon dahilindeki internet hakkının kullanım hakkına satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

Fiyatlara (%18) KDV ve (%25) ÖİV dahildir.


ABONELİK YÖNTEMİ

Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Hizmet Merkezleri üzerinden de üyelik yaptırılabilmektedir.

Mevcut üyeler "HEDIYE 1GB" yazıp 3636'ya SMS göndererek, yeni hat tesisi veya numara taşıma ile Vodafone'a gelen üyeler ise otomatik olarak kampanyadan yararlanacaktır.3636 ya Gönderilen SMS ler bedavadır.

Vodafone Red internet Bedava Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Red internet Bedava Kampanyası ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Red internet Bedava Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Redlilere Özel Kampanya

Vodafone Redlilere Özel KampanyaEvet, yanlış duymadınız! 8 GB internet, 1.000 DK, 1.000 SMS, Vodafone ve Sabit hatlar ile sınırsız konuşma ayda yalnızca 48 TL’den başlayacak fiyatlarla! ...

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyaları

2018 Vodafone KampanyalarıEvet, Vodafone ile İnternetsiz ev kalmıyor, her eve İnternet geliyor....

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyası

2018 Vodafone KampanyasıVodafone’lulara özel Spotfy Premium 3 ay ücretsiz! Üstelik bu kadar da değil Müzik Pass uygulaması sayesinde İnternetinizden de harcamaz....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: vodafone 2014 kampanyası, vodafone red paketleri, vodafone indirim kampanyası, vodafone internet paketleri, vodafone ted internet bedava kampanyası