26.02.2016 17:16:00

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı

29 Şubat 2016’ya kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerindeki abonelerimize özel, Ulusoy’da tek yön bilet alımlarında %50 indirim.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Kamululara Özel Ulusoy Fırsat kampanyası kapsamında 29 Şubat 2016’ya kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerindeki abonelerimize özel, Ulusoy’da tek yön bilet alımlarında %50 indirim.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı Detayları


Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı 29 Şubat 2016'ya kadar geçerlidir.

Promosyon süresi boyunca Kamu Mavi Akıl Küpü ve Kamu Kırmızı Akıl Küpü abonelerine Ulusoy’dan aldıkları tek yön otobüs biletlerinde %50 indirim sunulacaktır.

Vodafone Kamululara özel Akıl Küpü üyeleri promosyondan yararlanmak için KAMU yazıp 6666’ya göndererek ya da Avantaj Cepte üzerinden promosyon sifrelerini alabilirler.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı sifresi için gönderilen ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

Promosyon Sifrelerini alan üyeler telefon numaraları ve sifrelerini ulusoy.com.tr internet sitesinde belirtilen alana girerek, Ulusoy bilet satıs ofislerinde ilgili kisilere söyleyerek promosyondan faydalanabilirler.

Promosyon dahilinde satın alınan biletler açıga alınamaz ve iade edilemez.

Ulusoy Seferleri ve Bilet Sorgulamama
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda Fırsatı

Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda FırsatıVodafone Smart 6 akıllı cihazını alarak yanında Digiturk Play kampanyası ayda 5 TL'ye maçları HD kalite izleme şansını yakalıyor. ...

Devamı...

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Vodafone Bittikçe Doldur FırsatıGeçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıKelimeler:Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı