26.02.2016 17:16:00

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı

29 Şubat 2016’ya kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerindeki abonelerimize özel, Ulusoy’da tek yön bilet alımlarında %50 indirim.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Kamululara Özel Ulusoy Fırsat kampanyası kapsamında 29 Şubat 2016’ya kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerindeki abonelerimize özel, Ulusoy’da tek yön bilet alımlarında %50 indirim.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı Detayları


Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı 29 Şubat 2016'ya kadar geçerlidir.

Promosyon süresi boyunca Kamu Mavi Akıl Küpü ve Kamu Kırmızı Akıl Küpü abonelerine Ulusoy’dan aldıkları tek yön otobüs biletlerinde %50 indirim sunulacaktır.

Vodafone Kamululara özel Akıl Küpü üyeleri promosyondan yararlanmak için KAMU yazıp 6666’ya göndererek ya da Avantaj Cepte üzerinden promosyon sifrelerini alabilirler.

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı sifresi için gönderilen ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

Promosyon Sifrelerini alan üyeler telefon numaraları ve sifrelerini ulusoy.com.tr internet sitesinde belirtilen alana girerek, Ulusoy bilet satıs ofislerinde ilgili kisilere söyleyerek promosyondan faydalanabilirler.

Promosyon dahilinde satın alınan biletler açıga alınamaz ve iade edilemez.

Ulusoy Seferleri ve Bilet Sorgulamama


Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Redlilere Özel Kampanya

Vodafone Redlilere Özel KampanyaEvet, yanlış duymadınız! 8 GB internet, 1.000 DK, 1.000 SMS, Vodafone ve Sabit hatlar ile sınırsız konuşma ayda yalnızca 48 TL’den başlayacak fiyatlarla! ...

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyaları

2018 Vodafone KampanyalarıEvet, Vodafone ile İnternetsiz ev kalmıyor, her eve İnternet geliyor....

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyası

2018 Vodafone KampanyasıVodafone’lulara özel Spotfy Premium 3 ay ücretsiz! Üstelik bu kadar da değil Müzik Pass uygulaması sayesinde İnternetinizden de harcamaz....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı