18.02.2016 13:25:00

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı

Şubat ayı boyunca size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın kat kat dakika, SMS veya MB kazanın.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı 1-28 Şubat arasında hem yükledikçe hem de harcadıkça kazanın. Şubat ayı boyunca size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın kat kat dakika, SMS veya MB kazanın.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsat Detayı


Size özel yükleme veya harcama tekliferinizi, ya da her ikisini birden gerçekleştirmeniz durumunda teklifinizin 10 KATI HER YÖNE DAKİKA kazanırsınız.

Hemde hediyenizi 10 KATI HER YÖNE DAKİKA olarak almak yerine 20 KATI SMS, MB veya VODAFONE İÇİ DAKİKA olarak alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı Hediyenizi değiştirmek için ÜCRETSİZ SMS atmanız yeterlidir:

20 katı Vodafone içi dakika olarak almak için VFDK
20 katı MB olarak almak için MB
20 katı her yöne SMS olarak almak için SMS
Hediye ekrar HER YÖNE 10 KAT DAKİKA olarak almaya karar verirseniz
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Değişim Kampanyası

Vodafone Değişim KampanyasıŞimdi Vodafone’da eski telefonunu getirenler yeni telefonuna 2.040 TL’ye varan indirimlerle sahip oluyor....

Devamı...

Vodafone’dan Ramazan Paketi Kampanyası

Vodafone’dan Ramazan Paketi KampanyasıHediye Bereket Paketi Red ve Hediye Bereket Paketleri ile A101 Hediye çekleri ve internet paketi hediyeleri bulunmaktadır. ...

Devamı...

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vacation izle, Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı