18.02.2016 13:25:00

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı

Şubat ayı boyunca size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın kat kat dakika, SMS veya MB kazanın.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı 1-28 Şubat arasında hem yükledikçe hem de harcadıkça kazanın. Şubat ayı boyunca size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın kat kat dakika, SMS veya MB kazanın.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsat Detayı


Size özel yükleme veya harcama tekliferinizi, ya da her ikisini birden gerçekleştirmeniz durumunda teklifinizin 10 KATI HER YÖNE DAKİKA kazanırsınız.

Hemde hediyenizi 10 KATI HER YÖNE DAKİKA olarak almak yerine 20 KATI SMS, MB veya VODAFONE İÇİ DAKİKA olarak alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı Hediyenizi değiştirmek için ÜCRETSİZ SMS atmanız yeterlidir:

20 katı Vodafone içi dakika olarak almak için VFDK
20 katı MB olarak almak için MB
20 katı her yöne SMS olarak almak için SMS
Hediye ekrar HER YÖNE 10 KAT DAKİKA olarak almaya karar verirseniz
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Redlilere Özel Kampanya

Vodafone Redlilere Özel KampanyaEvet, yanlış duymadınız! 8 GB internet, 1.000 DK, 1.000 SMS, Vodafone ve Sabit hatlar ile sınırsız konuşma ayda yalnızca 48 TL’den başlayacak fiyatlarla! ...

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyaları

2018 Vodafone KampanyalarıEvet, Vodafone ile İnternetsiz ev kalmıyor, her eve İnternet geliyor....

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyası

2018 Vodafone KampanyasıVodafone’lulara özel Spotfy Premium 3 ay ücretsiz! Üstelik bu kadar da değil Müzik Pass uygulaması sayesinde İnternetinizden de harcamaz....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vacation izle, Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı