10.01.2014 15:58:00

Vodafone Cep Sağlık Kartı Kampanyası

Bu avantajlı kampanya kapsamında Kadıköy şifa Hastanesi, Hisar Hastanesi, Medical Parklar, Şafak Hastanesi, Medipol, Dünya Göz, intermed, Anadolu ve Florence Nightingale hastanelerinden yer alan anlaşmalı sağlık kurumlarında puan/indirim avantajlarından y

Vodafone Cep Sağlık Kartı Kampanyası

Vodafone'nin başlatmış olduğu Cep Sağlık Kartı kampanyası kapsamında Sağlık Puan Sistemi ve Acil Durum Sağlık Bilgisi Hizmetlerinden yararlanabilirler.Bu avantajlı kampanya kapsamında Kadıköy şifa Hastanesi, Hisar Hastanesi, Medical Parklar, Şafak Hastanesi, Medipol, Dünya Göz, intermed, Anadolu ve Florence Nightingale hastanelerinden yer alan anlaşmalı sağlık kurumlarında puan/indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Cep Sağlık Kartı kampanyası kapsamında kartın içinde yer alan Acil Durum Sağlık Bilgisi sistemi ile önemli sağlık bilgilerinizi sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz. Acil durum sağlık bilgileriniz kartınızın çipinde ve web üzerinde size ayrılmış alanda saklanır ve acil durumlarda sağlık personeli tarafından görüntülenebilir.


Vodafone Cep Sağlık Kart’ınız satın alma işlemi gerçekleştikten sonra adresinize 5 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Vodafone Cep Sağlık kart ile aşağıda yer alan anlaşmalı kurumlarında puan/indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyondaki anlaşmalı sağlık kurumlarını Kadıköy şifa Hastanesi, Hisar Hastanesi, Medical Parklar, Şafak Hastanesi, Medipol, Dünya Göz, intermed, Anadolu, Florence Nightingale hastaneleri’ndan yararlanabilirsiniz.
Vodafone Cep Sağlık Kart satın alarak aşağıdaki hizmetlerden herhangi bir ekstra ücret ödemeden yararlanırsınız.

Sağlık Kartlarının geçerli olduğu Hastaneler

Kadıköy şifa Hastanesi
Hisar Hastanesi
Medical Parklar
Şafak Hastanesi
Medipol
Dünya Göz
intermed
Anadolu
Florence Nightingale hastaneleri

Vodafone Cep Sağlık Kartı'nın fiyatı KDV dahil aylık 2 TL'dir.

Kampanyaya katılmak için;
vodafonecepsaglik.com
1120 Çağrı Merkezi
SMS: KART 1120

Vodafone Cep Sağlık Kartı Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yorumlar

mustafa iskifoğlu    22.02.2014 16:44:57

cep sağlık kartını herkese sms bıldırıyorsunuz ındırımlı olan sağlık merkezlerı yasadıgımız ılde yok kartı ne nasıl kullanacağız sadece aylık ucret ödemek ıcınmısms gonderıyorsunuz

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: