15.07.2016 15:42:00

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Geçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Bittikçe Doldur Fırsat kampanyası dahilinde Geçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsat Detayları


Promosyon geçerli olduğu tüm tarifelerde internet, SMS veya dakika içeriği tek tek 10TL karşılığında ay bitmeden yeniden doldurabilir.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı tüm tarife içeriği 15TL karşılığında yeniden doldurulur.

Doldurulan içerik tarife bitiş tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı 7000’e gönderilen kampanya katılım mesajları ücretsizdir.

Promosyon 15.01.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli Bittikçe Doldur Kampanyası’ndan geçerli tarifelerdeki tüm bireysel faturasız abonler promosyon dahilinde seçtikleri tarife içeriklerini aynı dönem içinde tekrar yükleyebilirler.

Üyeler dönem içerisinde, istediği zaman, tarifesinde yer alan içeriklerden bir veya birden fazlasını seçerek seçiminin belirlenen sabit ücreti karşılığında, aynı donem gecerli olacak şekilde tekrar yükleyebilir.


Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda Fırsatı

Vodafone Smart 6 ile Digiturk Telefonda FırsatıVodafone Smart 6 akıllı cihazını alarak yanında Digiturk Play kampanyası ayda 5 TL'ye maçları HD kalite izleme şansını yakalıyor. ...

Devamı...

Vodafone Ramazan Fırsatı

Vodafone Ramazan FırsatıRamazan'da kalpler bir olsun diye ilk ay tarife ücreti hediye. Bu avantajlı kampanya kapsamında 19 TL 2 GB internet 750 Dk ve 1000 SMS fırsatlarından yararlanma imkanı sunuyor....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıKelimeler:Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı