03.05.2016 14:44:00

Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı

Tek faturada 2 telefon sahibi olabileceğiniz promosyonu dahilinde Huawei GR5 ile birlikte, Huawei P8lite, HTC Desire 828, General Mobile Android One 4G, Samsung Galaxy J3 de bulunmaktadır.

Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı

Vodafone' in başlatmış olduğu Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı kampanyası kapsamında Tek faturada 2 telefon sahibi olabileceğiniz promosyonu dahilinde Huawei GR5 ile birlikte, Huawei P8lite, HTC Desire 828, General Mobile Android One 4G, Samsung Galaxy J3 de bulunmaktadır.

Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı Detayları


Bu avantajlı promosyon stoklarla sınırlıdır.

Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59TL Fırsatı 24 ay veya 36 ay süresince 4.5G Red (S, M, L) ; 24 ay süresince 4.5G Red XS, İnternetli Esnaf (S, M, L) Faturalı Esnek (S, M, L) Kamu Akıl Küpü(3GB, 4GB) Tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden üyeler her bir tarife ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş, aylık ek ödemeler karşılığında promosyon dahilinde sunulan telefonların sahibi olabileceklerdir.

Promosyon 31.05.2016’ ya kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. 4.5G teknolojisi, IMT-Advanced teknolojisidir ve uyumlu SIM kartlarla ve cihazlarla faydalanılabilir.

Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59TL Fırsatı değişiklik hakkı saklıdır. Promosyon dahilinde abonelere sunulan cihazlar; Huawei GR5, HTC Desire 828, General Mobile Android One, Samsung Galaxy J3’tür.
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Değişim Kampanyası

Vodafone Değişim KampanyasıŞimdi Vodafone’da eski telefonunu getirenler yeni telefonuna 2.040 TL’ye varan indirimlerle sahip oluyor....

Devamı...

Vodafone’dan Ramazan Paketi Kampanyası

Vodafone’dan Ramazan Paketi KampanyasıHediye Bereket Paketi Red ve Hediye Bereket Paketleri ile A101 Hediye çekleri ve internet paketi hediyeleri bulunmaktadır. ...

Devamı...

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Anneler Gününe 2 Huawei GR 59 TL Fırsatı