09.05.2016 14:56:00

Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı

1 Nisan 2016-30 Haziran 2016 arasında geçerli olup, promosyon ortak şartlarını sağlayan Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı kampanyası kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve SIM kartı sahibi 4.5G abonesi Turkcell aboneleri internet paketlerindeki kotaları 3 AY boyunca, ücretsiz.

Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı Detayları


Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı Detayları 1 Nisan 2016-30 Haziran 2016 arasında geçerli olup, promosyon ortak şartlarını sağlayan Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Bu avantajlı 1 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında promosyon ortak şartlarını sağlayan bireysel faturalı ses ve data hattı kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarifelerde bulunmaları durumunda Temmuz 2016 dönemindeki faturalama tarihlerine kadar tarifelerinin internet faydası kadar ek internet kullanım hakkı her ay hediye edilecektir.

Promosyon yurtiçi data kullanımı hakkı veren tarifelerde geçerli olup hediye kullanım hakkı sadece yurtiçi kullanılabilecektir.

Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı 1 Nisan 2016 ile 30 Nisan 2016 faturasız hattan faturalı hatta geçen kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarifelerde bulunmaları durumunda Temmuz 2016 dönemindeki faturalama tarihlerine kadar tarifelerinin internet faydası kadar ek internet kullanım hakkı her ay hediye edilecektir.
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Değişim Kampanyası

Vodafone Değişim KampanyasıŞimdi Vodafone’da eski telefonunu getirenler yeni telefonuna 2.040 TL’ye varan indirimlerle sahip oluyor....

Devamı...

Vodafone’dan Ramazan Paketi Kampanyası

Vodafone’dan Ramazan Paketi KampanyasıHediye Bereket Paketi Red ve Hediye Bereket Paketleri ile A101 Hediye çekleri ve internet paketi hediyeleri bulunmaktadır. ...

Devamı...

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Pazartesi Günleri Hediye KampanyasıTelefonunuza Vodafone uygulaması indirerek hattınıza tanımlı paket, tarife ve bir çok işleme kolayca ulaşabilirsiniz. Vodafone bunun yanında her pazartesi günleri #BanaNeVar bölümü ile size özel kampanyalar ve hediye imkanı sunuyor. ...

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone 4.5G Katlanan İnternet Fırsatı