14.01.2014 12:42:00

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası

Faturayı Aşmayan Tarife.Limitine gelince durur, sen istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Böylece ne ödeyeceğini her zaman bilir, fatura şoku yaşamazsınız.

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası

Vodadone'nin başlatmış olduğu Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası kapsamında Artık Faturasız ve Faturalı tarifelerin tüm avantajları Faturayı Aşmayan Tarife faturanızın aşma derdi olman görüşmelerinizi rahat rahat gercekleştirebilirsiniz.Faturayı Aşmayan Tarife.Limitine gelince durur, sen istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Böylece ne ödeyeceğini her zaman bilir, fatura şoku yaşamazsın.Hemde kampanya kapsamında 500dk + 5000 SMS ayda sadece 25 TL alabilirsiniz.

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası Detayları

Faturayı Aşmayan Tarife, aylık paketinin tamamını kullandığında seni bilgilendirir ,hattın sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık kalır. Böylece paketini aşmaz, fatura şoku yaşamazsın.

İstersen 7TL’ye 500MB ya da 14TL’ye 1GB’lık internet paketlerinden birini alarak tarifeni zenginleştirebilirsin. 500MB paketi almak için ASMAYAN 500MB yazıp, 1GB’lık paketi almak için ise ASMAYAN 1GB yazıp 3636’ya göndermen yeterli. Aşmayan internet paketleriyle ile ilgili detaylar için Internet Paketleri sekmesine tıklayabilirsin.

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası limitin dolduktan sonra arama yapmaya devam etmek istiyorsan ASMAYAN DK yazıp 7999’a göndereceğin ücretsiz SMS ile hemen 6 TL karşılığında bir sonraki fatura dönemine kadar 100dakikalık konuşma satın alabilirsin.

Limitin dolduktan sonra EK PAKET yazıp 7999’a göndereceğin ücretsiz SMS ile 6TL karşılığında ek paket alarak konuşma, SMS atma ve internete girmeye devam edebilirsin. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsin.BAKİYENİ ANLIK OLARAK SORGULAYABİLİRSİN - *7999#

Gerçek zamanlı, yani ANLIK sorgulama imkanıyla , paketinde O AN ne kadar kaldığını *7999#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsin ya da OZET yazıp 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsin. Bu servisleri arayarak yaptığın sorguda, ekranda göreceğin servis mesajındaki bilgi sana 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini verir. Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası böylece güncel kullanım durumunu devamlı takip edebilirsin.

Aylık paketin bittiğinde veya haricinde kullanım yapmak için ücretsiz bir SMS'le Ek Paket satın alabileceğin gibi, bu ihtiyaçların için faturasız abonelerin yaptığı gibi Cep Lira da yükleyebilirsin. Bunu tüm Cep Lira yükleme kanallarından yapabilir, yüklediğin Cep Lira'ların bakiyesini de *123#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsin. Cep Lira ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsin.

Yılık sabit ücret: 25 TL

Her yöne 500 dk

Her yöne 5000 SMS

Avantaj: Limit aşımı ve fatura şoku yok!

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası ek olarak 7TL’ye 500 MB, 14TL’ye 1 GB’lık internet paketi alınabilir.

Tarifeye ek olarak 6TL’ye 100dk konuşma paketi alınabilir.

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar, 6 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.

Vodadone Freezone Faturayı Aşmayan Tarife Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yorumlar

Yusuf    06.02.2014 17:52:02

Ben Vodafon abonesiyim. 1 Yıllık abonenizdim.Yıllık sınırsız aboneliğim dolmuştur.Şu an 06/02/2014 tarihli abonelik sona ermiştir..


ayfer    23.04.2014 10:54:52

hem net paketı hem dakkası olan bır paket ıstıyorum varmı ole bır paket ama uygun olcak

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: