12.07.2018 10:10:00

TurkNet’ten 1 Ay Hediye İnternet!

Şimdi sizde etiketli Asus ürünlerinden satın alıp TurkNet’e abone olarak bir ay süresince ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

TurkNet Kampanyası

Teknoloji mağazalarına gidip "TurkNet etiketli" Asus ağ ürünlerinden satın alan ve üzerindeki kod ile TurkNet’e abone olan herkese 1 ay internet hediyesi var!

Kampanya Detayları

Mevcut TurkNet abonelerinin faydalanamadığı bu kampanyadan TurkNet’e yeni abonelik yapacak kullanıcılar faydalanabilir.

Satın almış olduğunuz Asus ürünü kutusunda yer almakta olan etiketin üzerindeki promosyon kodu ile internetten veyahut telefondan TurkNet aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Yalnızca bireysel kullanımlar için geçerli olan bu kampanyanın promosyon kodu sadece bir kez kullanılabilmektedir.

Zira TurkNet’e abone olma sırasında kodunuzu kullanmazsanız sonrasında kullanma şansınız olmamaktadır.

Hizmetiniz kullanıma hazır olduğunda bilgilendirilirsiniz. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. Abone olduğunuzda, ilk faturanız aboneliğinizi başlattığınız günden, takip eden ayın başına kadar olan kullanımlarınızı içerecek şekilde hesaplanıp takip eden ayın ilk 10 günü içerisinde size gönderilecektir.
TurkNet Kampanyaları


TurkNet Markası veya TurkNet’ten 1 Ay Hediye İnternet! ile ilgili TurkNet Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TurkNet

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TurkNet’ten 1 Ay Hediye İnternet! ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TurkNet Kampanyaları


Özgür İletişim Beğenmezseniz Paranız İade Kampanyası

Özgür İletişim Beğenmezseniz Paranız İade KampanyasıTurkNet ADSL/VDSL - 100 Mbit - 4 Mbps Upload - Limitsiz – AKK’sız- Taahhütsüz Özgür İletişim Beğenmezseniz Paranız İade Kampanyası ile ayda 64,99 TL!...

Devamı...

2 Yıl Ücretsiz İnternet TurkNet'te

2 Yıl Ücretsiz İnternet TurkNet'te 2 Yıl Ücretsiz İnternet TurkNet'te Ev telefonunu TurkNet'e geçirenlere internet 2 yıl boyunca Bedava. ...

Devamı...

TurkNet Adsl 49,99 TL Kampanyası

TurkNet Adsl 49,99 TL KampanyasıTurkNet Adsl 49,99 TL Kampanyası Ayda 49.99 TL sade Limitsiz İnternet aynı zamanda hat bedava. ...

Devamı...

Tüm TurkNet KampanyalarıAçıklamalar: turknet kampanyası, turknet kampanyaları, turknet, TurkNet kampanyası, TurkNet kampanyaları