26.07.2016 16:44:00

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline'in Kablosuz TV+ Fırsat kampanyası kapsamında Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. bu anantajlı fırsat katılım 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları


Cihazlardan birisi modeminizin yanında diğeri ise Turkcell TV+ kutunuzun yanında durarak kablosuz iletişim kurarlar.

Böylece İnternet modeminiz ve Turkcell TV+ kutunuz arasında kablolama yaptırmadan TV izleme keyfi size kalır.

Mevcut ve yeni Turkcell TV+ müşterilerimize özel faturalarına ek Kablosuz TV+ fırsat 24 ay taahhüdünüze ayda 19,90 TL taksitle ya da peşin 477,6 TL!

Promosyon dahilinde mevcut veya yeni fiber internet ve Turkcell TV+ üyelik taahhüdü karşılığında üyeler bu promosyondan peşin ya da 24 ay taksitle yararlanabilir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat yararlanabilmek için abonelerin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.

Abonelerbirden fazla internet aboneliği olsa dahi abone bu promosyon dahilinde toplamda en çok 3 tane cihaz satın alabilir.

Promosyon yer alan cihaz/cihazlar ve kurulum bedeline tüm vergiler dâhildir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları için Tıklayınız.
Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

Turkcell Superonline AKKsız Gece FırsatAKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor....

Devamı...

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye FırsatıSuperonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps. Hemde ayda sadece 59,90 TL'ye....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıKelimeler:Turkcell Superonline 2017 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Turkcell 4,5 g kampanyası, Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı