29.07.2015 16:18:00

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatı

Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsat kampanyası kapsamında ADLS Faturasına ek ayda sadece 14'90TL sahip olabilirsiniz.

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatı

Turkcell Superomline'in başlatmış olduğu Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsat kampanyası kapsamında ADLS Faturasına ek ayda sadece 14'90TL sahip olabilirsiniz.

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsat Detayları

Bu avantajlı promosyon 28.07.2015 – 01.10.2015 tarihleri arasında geçerli olup promosyon dahilinde sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.

Promosyondan Turkcell Superonline’ın yeni üyeleri ve hali hazırda farklı bir cihaz promosyon yararlanmayan mevcut üyeleri yararlanabilir.

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatıından yararlanabilmek için abonelerin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.

Promosyondan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline abonelerinin T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatı Müşterinin 1’den fazla xDSL üyeleri olsa bile, toplamda yalnızca 1 tane internet faturasına ek taksitle tablet satın alabilir.

Hali hazırda farklı bir cihaz promosyonundan yararlanan müşteriler bu promosyondan yararlanamaz.

Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatından faydalanmak isteyen aboenelrin aşağıdaki tabloda yer alan cihaza ilişkin Aylık Cihaz Bedeli, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketleri ve ses hizmeti aylık ücretleri yanında üyelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.

Galaxy Tab 3 LITE T113
Android™ 4.4
Quad Core 1.2 GHz
7 " (1024 x 600) TFT
Arka: 2 MP
RAM: 1GB,
Dahili Hafıza: 8GB
WiFi,
Bluetooth 3.0
116.4 mm x 193.4 mm x 9.7 mm / 310 gr
3600 mAh
Beyaz
Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatı ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Superomline 2016 kampanyası, Samsung Galaxy Tab 3 LITE fiyatı, Turkcell Superomline Samsung kampanyası, Samsung Galaxy Tab 3 LITE kampanyası, Turkcell Superomline Samsung Galaxy Tab 3 LITE Fır