06.01.2016 14:00:00

Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası

Kampanyası ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet hediye.

Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası

Turkcell'in başlatmış olduğu gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet hediye.

Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanya Detayı


Promosyon 25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan aboneler kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası Hediye internet hakkı üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan hak sonraki döneme devretmez.

Bu avantajlı kampanyadaki Hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası gnçtrkcll Gece İnternet promosyonu dahilinde üyelerin hattına tanımlı 2 GB gece internet hediyesi varken, fayda bir kere daha alınamazİnternet paketi bittiğinde faturasız hatlar 2 KR/100 KB, faturalı hatlar 5 TL/200 MB olarak ücretlendirilirgnçtrkcll Gece İnternet promosyonu hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell’den Işık Hızında İnternet

Turkcell’den Işık Hızında İnternetTurkcell’in Fiber İnternetini duymayan, görmeyen, bilmeyen kalmasın! ...

Devamı...

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!Turkcell Enerjiden Serbest Tüketicilere Özel İndirimli Tarife!...

Devamı...

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led Kampanyası

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led KampanyasıTurkcell Enerjiden kaçırılmaz bir kampanya!...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell 2016 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Turkcell 4,5 g kampanyası, Turkcell gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası