20.11.2015 12:31:00

Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı

Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet bedava.

Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı

Turkcell'in başlatmış olduğu Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı Gnçtrkcll Gece İnternet fırsatı kapsamında ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet bedava.

Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı Detayları

Bu avantajlı kampanya kapsamında 25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan üyeler promosyondan yararlanabilir.

Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı Hediye internet hakkı üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Gnçtrkcll Gece İnternet kampanyası kapsamında abonelerin hattına tanımlı 2 GB gece internet hediyesi varken, fayda bir kere daha alınamaz.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell’den iPhone 8 Kampanyası

Turkcell’den iPhone 8 KampanyasıTarifenize ek 139,38 TL * 48 TL’den başlayan fiyatlar ile iPhone 8 sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? KDV dâhil peşin fiyatı yalnızca 4.149 TL fırsatı kaçırma!...

Devamı...

Turkcell Kampanyası

Turkcell Kampanyası4.5 G uyumlu sim kartlarında geçerli, Turkcell ses ve data abonelerine özel “HESABIM” uygulaması üzerinden hediye kazanma şansı var!...

Devamı...

Turkcell Yeni Müşteri Kampanyası

Turkcell Yeni Müşteri KampanyasıŞimdi Turkcell’e gelip Turkcell’li olanlar 4 ay süresince ayda 2 GB cepten internet hediyesine sahip olacaklar....

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell 2016 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı, Turkcell Gnçtrkcll Gece İnternet Fırsatı