14.06.2017 10:57:00

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell’den süper bir kampanya! Eğer sizinde sim kartınız 4.5G uyumlu Turkcell ses abonesi iseniz, hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell’den 4.5G’lilere Salla Kazan Kampanyası

Her hafta hediye kazanma fırsatı şimdi Turkcell’de. Eğer internet, mesaj, konuşma hakkı gibi hediyeleri her hafta kazanmak istiyorsanız, telefonunuzu bir kere sallamanız yeterli.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Detayları

Kampanyadan sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Bu kampanyadan her hafta bir kez faydalanabilirsiniz. Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00'da yenilenir ve Perşembe 23.50'ye kadar geçerli olur.

Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!Turkcell Enerjiden Serbest Tüketicilere Özel İndirimli Tarife!...

Devamı...

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led Kampanyası

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led KampanyasıTurkcell Enerjiden kaçırılmaz bir kampanya!...

Devamı...

Turkcell Enerjicell Kesintisiz İnternet

Turkcell Enerjicell Kesintisiz İnternet “Kesintisiz Güç Kaynağı Sayesinde, Kesintisiz İnternet” Keyfi!...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell kampanyası, Turkcell kampanyaları, Turkcell kampanyası detayları, Turkcell salla kazan kampanyası, Turkcell 4.5G salla kazan kampanyası