09.09.2016 15:40:00

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL Kampanyası

Yeni aboneler için hazırlanan kampanya Fiber Hızlı herşey dahil 100 GB limtisiz İnternet sadece 69,90 TL üstelik bu fırsattan yararlanırsanız ücretsiz kurulum sağlanmaktadır.

Türk Telekom'un Fiber Hızlı İnternet Kampanyası

Türk Telekom'un Fiber Hızlı internet kampanyası 24 ay taahhüt veren yeni abonelerin bu kampanyadan 24 ay boyunca indirimli internet paketinden yaralanabilmektedir. Kampanyadan tüm bireysel yeni aboneler kampanyaya dahil olan ücretsiz kurulum 100 GB limitsiz interneti 69,90 TL'ye olarak sunmaktadır.

Türk Telekom'un Fiber Hızlı İnternet Kampanyası Detayları

Kampanyaya başvurmak için Türk Telekom ofisleri ve grup mağazalarına uğrayabilir veya 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya 24 ay boyunca taahhütlü kalma sözünüzde indirimli olup taahhüt süresi sonunda güncel tarife ücreti geçerli olacaktır. Kampanyadan yeni abonelerimiz yaralanabilir.

Fiber Hızlı İnternet Kampanyası 24 ay boyunca aylık 12 TL'dir , Alo Paket Aylık Sabit Ücreti 18 TL'dir.

Yeni aboneliklerde alınan 192 TL bağlantı ücreti 24 ay boyunca 8 TL taksitle faturanıza yansıtılır.

24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.

Kampanyayı, talep eden müşteriler 24 ay boyunca aylık 3TL taksitli modem kampanyasından da yararlanabilir. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. FİBERNET Paketlerinden FTTH alt yapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem ücretsiz sunulmaktadır.

Aboneliğin iptal edilmesi durumunda taahhütnamenin abone tarafından imzaladığı tarihten itibaren taahhüdün iptali oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş tüm kısmının aboneden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması durumunda düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz, servis, ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.