27.01.2016 15:48:00

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı

Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya ya Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu TV Tivibu Sabit Fiyat kampanyası kapsamında Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya ya Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsat Detayları

Promosyon yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

Tivibu 12 Ay Sabit Fiyat promosyonu aşağıdaki Tivibu Uydu paketleri için geçerlidir.

Tivibu Uydu Sinema paketi üyeleri Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

Aynı zamanda Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı dahilinde tüm paketlerde 60TL tutarındaki iç kurulum hizmetimiz de hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı 17 Ağustos 2015 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon dahilinde 60 TL tutarındaki İç Kurulum bedeli alınmayacaktır. Müşteri ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Dış Kurulum gerçekleştirilebilir olup ekipmanlar ve işçilik bedeli toplam peşin 125 TL, taksitli 132 TL’ dir.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


2018 TTNET KAMPANYASI

2018 TTNET KAMPANYASI İnternetini Türk Telekom’dan alanların interneti hızlanır, fiyatları aynı kalır! Üstelik yalnızca 63,90 TL! ...

Devamı...

2018 TTNET Kampanyaları

2018 TTNET Kampanyaları Fiber hızlı hepsi dâhil kampanyasında evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatınız olur. ...

Devamı...

Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom KampanyasıFiber interneti, eve kadar ücretsiz kurulumu üstelik 12 ay indirimli ve sabit fiyatı ile her mevsime uyan Türk Telekom kampanyası!...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom TV Tivibu kampanyası, Türk Telekom TV Tivibu fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu 2016 kampanyası, Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı