27.01.2016 15:48:00

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı

Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya ya Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu TV Tivibu Sabit Fiyat kampanyası kapsamında Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya ya Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsat Detayları

Promosyon yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

Tivibu 12 Ay Sabit Fiyat promosyonu aşağıdaki Tivibu Uydu paketleri için geçerlidir.

Tivibu Uydu Sinema paketi üyeleri Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

Aynı zamanda Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı dahilinde tüm paketlerde 60TL tutarındaki iç kurulum hizmetimiz de hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı 17 Ağustos 2015 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon dahilinde 60 TL tutarındaki İç Kurulum bedeli alınmayacaktır. Müşteri ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Dış Kurulum gerçekleştirilebilir olup ekipmanlar ve işçilik bedeli toplam peşin 125 TL, taksitli 132 TL’ dir.


Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası

Türk Telekom iPhone 7 KampanyasıKusursuz tasarım ve mükemmel kamera özellikleri ile iPhone 7 Türk Telekom’da tarifenize ek uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır....

Devamı...

Türk Telekom LG G5 SE Kampanyası

Türk Telekom LG G5 SE KampanyasıTürk Telekom'dan LG G5 SE telefonu alın 649 TL değerindeki Bang&Olufsen Kulaklık hediyesi ile müzik keyfinin tadını çıkarın....

Devamı...

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL Kampanyası

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL KampanyasıYeni aboneler için hazırlanan kampanya Fiber Hızlı herşey dahil 100 GB limtisiz İnternet sadece 69,90 TL üstelik bu fırsattan yararlanırsanız ücretsiz kurulum sağlanmaktadır. ...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıKelimeler:Türk Telekom TV Tivibu kampanyası, Türk Telekom TV Tivibu fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu 2016 kampanyası, Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı