27.01.2016 15:34:00

Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı

12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya kapsamında ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu TV Tivibu IPTV Fırsat kampanyası kapsamında 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya kapsamında ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsat Kampanyası Detayları

Bu avantajlı promosyonlar yeni aboneler faydalanabilir.

Tivibu 12 Ay Taahhüt promosyonlar aşağıdaki Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

Tivibu Ev Sinema paketi üyeler Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Ev Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı Aynı zamanda promosyonlar dahilinde tüm paketlerde 60TL tutarındaki kurulum hizmetimiz de hediyedir.

Promosyon 17 Ağustos 2015 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı IPTV Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeniyle ABONE’ye yansıtılan tutardır.

Promosyon dahilinde yeni üyeler Aktivasyon bedeli 30 TL olarak ilk faturaya yansıtılacaktır.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom’lulara Sahur Kampanyası

Türk Telekom’lulara Sahur KampanyasıBu fırsat kaçmaz! Bu ramazanda Türk Telekom’lular doyasıya internette gezinebilecek....

Devamı...

Türk Telekom Herşey Dahil Limitsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Herşey Dahil Limitsiz İnternet KampanyasıTürk Telekom'un Selfy dünyasında fırsatlarla dolu LİMİTSİZ evde internet keyfini çıkarma zamanı!...

Devamı...

Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası

Türk Telekom iPhone 7 KampanyasıKusursuz tasarım ve mükemmel kamera özellikleri ile iPhone 7 Türk Telekom’da tarifenize ek uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır....

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom TV Tivibu kampanyası, Türk Telekom TV Tivibu fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu 2016 kampanyası, Tivibu IPTV Fırsatı, Türk Telekom TV Tivibu IPTV Fırsatı