03.11.2017 15:28:00

Türk Telekom Kampanyası

Fiber interneti, eve kadar ücretsiz kurulumu üstelik 12 ay indirimli ve sabit fiyatı ile her mevsime uyan Türk Telekom kampanyası!

Türk Telekom’un Her Mevsime Uyan Kampanyası

Sana özel paketleri, fiber hızı, sınırsız interneti bu fırsat kaçmaz!

Kampanya Detayları

Kampanyadan bireysel yeni müşteriler 12 ay taahhüt karşılığı yararlanabilir.

Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli olur. Taahhüt bitimi sonrası ise tarife ücreti geçerli sayılır.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti 18 TL olup, kampanya kapsamında 12ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Kampanyadan Yalın internet yani telefon hattı olmayanlarda yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti aylık 18 TL) kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.