14.02.2017 11:37:00

Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası

Kusursuz tasarım ve mükemmel kamera özellikleri ile iPhone 7 Türk Telekom’da tarifenize ek uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

iPhone 7 Kampanyası

Kampanya kapsamında 3 ay boyunca Tivibu Spor Hediye edilmektedir. Tarifeye ek 79 TL'den başlayan fiyatlarla!??????

iPhone 7 Kampanyası Detayları 

Tarifeye Ek ve İnternet Paketli Kampanyası için;

Üyelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 12 ay geçen ve 12 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen üyeler faydalanacaktır.
Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan üyeler ve taksitlendirilmiş borcu olamayan üyeler mobil Fatura ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan yararlanabilecektir.

İkinci Cihaz Kampanyası için;

İlk cihaz kontratını imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş ve ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış bireysel abonelerimiz kampanyadan faydalanacaklardır.

Peşin ödemeli kampanyası için;

Aktif tarifesi haricindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel üyelerimiz faydalanabilir.

iPhone 7 Özellikleri:

Ekran 4.7" 3D Touch özelliğine sahip Retina HD ekran
Kamera 7 MP Ön Kamera / 12 MP Arka Kamera
İşlemci 64 bit Apple A10 Fusion çip / M10 yardımcı hareket işlemcisi
RAM / Dahili Hafıza 2 GB / 32 GB
İşletim Sistemi İOS
Ağırlık / Boyutlar 138 gr / 138.3 x 67.1 x 7.1 mm
Batarya 1960 mAh

Kampanyadan sadece Yeni Tivibu aboneleri faydalanabilecektir.

Tarife kapsamında sunulan Tivibu avantajından faydalanmak için Tivibulu Cep Tarifeleri Kampanya katılım formunun imzalanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında iletilen katılım ŞİFRESİ'nin ve kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülüklerin üçüncü kişi/kişilere devredilmemesi gerekmektedir. Kampanya katılım koşullarından kaynaklanan damga vergisinden müşteri sorumlu değildir.

Talep edilmesi durumunda Uydu Dış Kurulum bedeli peşin 125 TL veya taksitli 132 TL'dir.

Tarifede 24 ay taahhüt istenmektedir.


Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom LG G5 SE Kampanyası

Türk Telekom LG G5 SE KampanyasıTürk Telekom'dan LG G5 SE telefonu alın 649 TL değerindeki Bang&Olufsen Kulaklık hediyesi ile müzik keyfinin tadını çıkarın....

Devamı...

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL Kampanyası

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL KampanyasıYeni aboneler için hazırlanan kampanya Fiber Hızlı herşey dahil 100 GB limtisiz İnternet sadece 69,90 TL üstelik bu fırsattan yararlanırsanız ücretsiz kurulum sağlanmaktadır. ...

Devamı...

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat Fırsatı

Türk Telekom TV Tivibu Sabit Fiyat FırsatıFırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya ya Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir....

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıKelimeler:türk telekom kampanyaları, türk telekom cihaz kampanyası, türk telekom iphone 7 kampanyaları, akıllı telefon kampanyaları, türk telekom 2017 kampanyaları