27.01.2016 13:55:00

Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı

FİBERNET ve hiper hızlı modem ayda 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Hemde ister Alo Paket, ister telefonsuz internet erişim ücretlerini sunuyor.

Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı kampanyası kapsamında Limitsiz FİBERNET ve hiper hızlı modem ayda 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Hemde ister Alo Paket, ister telefonsuz internet erişim ücretlerini sunuyor.

FİBERNET Limitsiz + Alo Paket Konuştukça Öde 24 Mbps'e kadar 35 GB TL 59,9 TL 89
FİBERNET Limitsiz + Alo Paket Konuştukça Öde 24 Mbps'e kadar 75 GB TL 64,9 TL 96

Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı Detayı


Promosyon 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Promosyon 24 ay Taahhüt alınmaktadır.

Promosyon FİBERNET altyapı ve kurulum olanakları ile sınırlıdır.

Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı Üyeye internet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Üye ay içerisindeki veri kullanımı Paket GB'ını aştığında internet kullanım hızı düşürülür.

Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı TTNET düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.


Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom iPhone 7 Kampanyası

Türk Telekom iPhone 7 KampanyasıKusursuz tasarım ve mükemmel kamera özellikleri ile iPhone 7 Türk Telekom’da tarifenize ek uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır....

Devamı...

Türk Telekom LG G5 SE Kampanyası

Türk Telekom LG G5 SE KampanyasıTürk Telekom'dan LG G5 SE telefonu alın 649 TL değerindeki Bang&Olufsen Kulaklık hediyesi ile müzik keyfinin tadını çıkarın....

Devamı...

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL Kampanyası

Türk Telekomda 100 GB Limitsiz İnternet 69,90 TL KampanyasıYeni aboneler için hazırlanan kampanya Fiber Hızlı herşey dahil 100 GB limtisiz İnternet sadece 69,90 TL üstelik bu fırsattan yararlanırsanız ücretsiz kurulum sağlanmaktadır. ...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıKelimeler:Türk Telekom Evde İnternet 2016 kampanyası, Türk Telekom Evde İnternet , Türk Telekom Evde İnternet fırsatları, İnternet Sabit Fiyat Fırsatı, Türk Telekom Evde İnternet Sabit Fiyat Fırsatı