27.01.2016 14:32:00

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı

Gezi ya da iş amaçlı yurtdışına seyahatlerde bulunan veya yurt dışında yaşayan ve sevdikleri ile daha sık görüşmek isteyen üyeleri için bu promosyon daha avantajlısı yok.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Ev Telefonu Wirofon Fırsat kampanyası kapsamında Gezi ya da iş amaçlı yurtdışına seyahatlerde bulunan veya yurt dışında yaşayan ve sevdikleri ile daha sık görüşmek isteyen üyeleri için bu promosyon daha avantajlısı yok.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı Detayları


Promosyondan faydalanmak için Wirofon abonesi olunmalıdır.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı Wirofon abonesi olmak ve promosyon yararlanmak için sözleşme, taahhüt, ceza yoktur ve ilave ücret alınmamaktadır.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı kapsamında her şey dahil sadece 9.90 TL'ye yurt dışından Türkiye'deki ev, iş ve cep telefonlarıyla 200 dk. görüşme yapılabilir.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı Dakika aşımında, yapılan aramalar dakikası 15 Kuruş'tan ücretlendirilir.

Promosyondan faydalanan üyeleri yurt dışından herhangi bir görüşme gerçekleştirmedikleri takdirde, bu promosyon dahilindeki ücret ve indirimler faturalarına yansıtılmaz.

Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı faydalanmak isteyenler; 6616'ya "SEYAHAT" yazıp gönderebilir.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom’dan Konut Sigortası Kampanyası

Türk Telekom’dan Konut Sigortası KampanyasıTürk Telekom’un müşterilerine özel Aralık ayı sonuna kadar geçerli bir kampanyası olduğunu biliyor musunuz? ...

Devamı...

Türk Telekom’dan Ramazana Özel Kampanya

Türk Telekom’dan Ramazana Özel KampanyaRamazan ayı süresince Türk Telekom’a gelenler kazandıkça kazanıyor! Bereketi Bol bir kampanya sizi bekliyor. ...

Devamı...

Türk Telekom’dan iPhone X Kampanyası

Türk Telekom’dan iPhone X KampanyasıTürk Telekom’a özel iPhone X’i kaçırmayın! “iPhone X ile geleceğe MERHABA” de! ...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom Ev Telefonu 2016 kampanyası, Türk Telekom Ev Telefonu, Türk Telekom Ev Telefonu kampanyası, Ev Telefonu fırsatı , Türk Telekom Ev Telefonu Wirofon Fırsatı