27.01.2016 15:00:00

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı

ürk Telekom Sanal Santral hizmetinin sunulabilmesi için gerekli ve Türk Telekom tarafından temin edilen, Teçhizatın ücretsiz kullanımına olanak sağlayan Türk Telekom Sanal Santral Teçhizat Kampanyası'ndan yararlanabilecektir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Ev Telefonu Sanal Santral Fırsat kampanyası kapsamında Sanal Santral hizmetinden faydalanmak olan veya yararlanmak isteyen tüzel müşterilerimiz, Türk Telekom Sanal Santral hizmetinin sunulabilmesi için gerekli ve Türk Telekom tarafından temin edilen, Teçhizat(lar)ın ücretsiz kullanımına olanak sağlayan Türk Telekom Sanal Santral Teçhizat Kampanyası'ndan yararlanabilecektir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı Detayları

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı faydalnamak isteyenler 36/ 48 ay boyunca Türk Telekom üyesi olarak kalmayı taahhüt etmelidir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı faydalanamak isteyenler, mevcut tarifelerini, İş Avantaj 3 Yöne 300 / İş Avantaj Her Yöne 300 / Kamuya Özel 3 Yöne 300 / Kamuya Özel Her Yöne 300 tarifelerinden daha düşük bir pakete geçirmeyeceklerini taahhüt etmelidir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı 36 ay taahhüt süresi boyunca taahhütnameye uymakla yükümlü üyeler, hizmet kapsamındaki iç hat sayısı kadar Uç Telefon veya Analog IP Dönüştürücü portunun teçhizat kullanım ücreti alınmayacaktır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: