27.01.2016 15:00:00

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı

ürk Telekom Sanal Santral hizmetinin sunulabilmesi için gerekli ve Türk Telekom tarafından temin edilen, Teçhizatın ücretsiz kullanımına olanak sağlayan Türk Telekom Sanal Santral Teçhizat Kampanyası'ndan yararlanabilecektir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Ev Telefonu Sanal Santral Fırsat kampanyası kapsamında Sanal Santral hizmetinden faydalanmak olan veya yararlanmak isteyen tüzel müşterilerimiz, Türk Telekom Sanal Santral hizmetinin sunulabilmesi için gerekli ve Türk Telekom tarafından temin edilen, Teçhizat(lar)ın ücretsiz kullanımına olanak sağlayan Türk Telekom Sanal Santral Teçhizat Kampanyası'ndan yararlanabilecektir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı Detayları

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı faydalnamak isteyenler 36/ 48 ay boyunca Türk Telekom üyesi olarak kalmayı taahhüt etmelidir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı faydalanamak isteyenler, mevcut tarifelerini, İş Avantaj 3 Yöne 300 / İş Avantaj Her Yöne 300 / Kamuya Özel 3 Yöne 300 / Kamuya Özel Her Yöne 300 tarifelerinden daha düşük bir pakete geçirmeyeceklerini taahhüt etmelidir.

Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı 36 ay taahhüt süresi boyunca taahhütnameye uymakla yükümlü üyeler, hizmet kapsamındaki iç hat sayısı kadar Uç Telefon veya Analog IP Dönüştürücü portunun teçhizat kullanım ücreti alınmayacaktır.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


2018 TTNET KAMPANYASI

2018 TTNET KAMPANYASI İnternetini Türk Telekom’dan alanların interneti hızlanır, fiyatları aynı kalır! Üstelik yalnızca 63,90 TL! ...

Devamı...

2018 TTNET Kampanyaları

2018 TTNET Kampanyaları Fiber hızlı hepsi dâhil kampanyasında evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatınız olur. ...

Devamı...

Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom KampanyasıFiber interneti, eve kadar ücretsiz kurulumu üstelik 12 ay indirimli ve sabit fiyatı ile her mevsime uyan Türk Telekom kampanyası!...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom Ev Telefonu 2016 kampanyası, Türk Telekom Ev Telefonu, Türk Telekom Ev Telefonu kampanyası, Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı, Türk Telekom Ev Telefonu Sanal Santral Fırsatı