27.01.2016 14:00:00

Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı

Ankesörlü telefonları sayesinde askerler, sevdikleriyle uygun fiyata doya doya konuşurken, akşam 7 ile sabah 7 arasında şehir içi ve şehirler arası telefon görüşmelerinde ücretsiz görüşme ayrıcalığından da faydalanacaktır.

Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı kampanyası kapsamında Ankesörlü telefonları sayesinde askerler, sevdikleriyle uygun fiyata doya doya konuşurken, akşam 7 ile sabah 7 arasında şehir içi ve şehirler arası telefon görüşmelerinde ücretsiz görüşme ayrıcalığından da faydalanacaktır.

Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsat Detayları


Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı Askeri birliklerde bulunanlar, 4 TL'lik Smart Kart ve Asker Kartla GSM ve sabit hatlarla 30 dakika görüşme yapabilecek.

Bu promosyon ile askerler, akşam 7 sabah 7 arası ise şehir içi ve şehirler arası ücretsiz görüşme imkanı yakalayacak.

Promosyon Dönemi 16 Haziran 2015 – 31 Aralık 2015
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


2018 TTNET KAMPANYASI

2018 TTNET KAMPANYASI İnternetini Türk Telekom’dan alanların interneti hızlanır, fiyatları aynı kalır! Üstelik yalnızca 63,90 TL! ...

Devamı...

2018 TTNET Kampanyaları

2018 TTNET Kampanyaları Fiber hızlı hepsi dâhil kampanyasında evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatınız olur. ...

Devamı...

Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom KampanyasıFiber interneti, eve kadar ücretsiz kurulumu üstelik 12 ay indirimli ve sabit fiyatı ile her mevsime uyan Türk Telekom kampanyası!...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom Ev Telefonu 2016 kampanyası, Türk Telekom Ev Telefonu, Türk Telekom Ev Telefonu kampanyası, Ev Telefonu indirimleri, Türk Telekom Ev Telefonu Asker Kart Fırsatı