21.06.2018 10:20:00

Türk Telekom’dan Konut Sigortası Kampanyası

Türk Telekom’un müşterilerine özel Aralık ayı sonuna kadar geçerli bir kampanyası olduğunu biliyor musunuz?

Türk Telekom Kampanyası

Bu kampanya üzerinden konut sigortasına başvuran tüm ev telefonu müşterileri, Ak Sigorta güvencesi altında Konut Sigortasından faydalanabilmektedir.

Kampanya Detayları

Sigorta işlemlerinin doğru bir adımdan geçmesi için abonenin, kendisi tarafından istenen bilgileri doğru vermesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu durumdan dolayı kaynaklanan bütün sorumluluklar Abone’nin kendisine ait sayılmaktadır.

Kampanya kapsamında abonenin sahip olduğu sigorta nedeniyle bilgilendirme ve sigorta teminatlarından doğan her türlü talep ve şikâyetinin muhatabı ve bu konuda her türlü yükümlülük, sigorta teminatını veren Ak Sigorta şirketine aittir.

Başvuru kanalları aşağıda belirtilmiştir;

444 1 444 Türk Telekom çağrı merkezi
Türk Telekom Ofisleri
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom’dan Konut Sigortası Kampanyası ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom’dan Konut Sigortası Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom’dan Ramazana Özel Kampanya

Türk Telekom’dan Ramazana Özel KampanyaRamazan ayı süresince Türk Telekom’a gelenler kazandıkça kazanıyor! Bereketi Bol bir kampanya sizi bekliyor. ...

Devamı...

Türk Telekom’dan iPhone X Kampanyası

Türk Telekom’dan iPhone X KampanyasıTürk Telekom’a özel iPhone X’i kaçırmayın! “iPhone X ile geleceğe MERHABA” de! ...

Devamı...

2018 TTNET KAMPANYASI

2018 TTNET KAMPANYASI İnternetini Türk Telekom’dan alanların interneti hızlanır, fiyatları aynı kalır! Üstelik yalnızca 63,90 TL! ...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: türk telekom kampanyası, türk telekom kampanyaları, türk telekom kampanya detay, türk telekom, türk telekom kampanya