13.06.2017 11:08:00

Trendyol Maximum Mobil Şubeye Özel Kampanya

Trendyol’dan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL indirim kampanyasını kaçırmayın!

Trendyol’dan Maximum’a Özel Kampanya

Bu kampanya kaçmaz! Kampanyaya katılmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indiriniz. Sonrasında, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Trendyol Maximum Kampanyasının Detatları

Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu Trendyol mobil uygulaması ve mobil web’den yapılacak kargo ücreti ve vade farkı hariç 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerli olacaktır.

İndirim kuponu kodu Trendyol mobil uygulaması ve mobil web’de satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılabilir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Müşteriler kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan yararlanmanız için alışverişlerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik kartınız ile yapmanız yeterlidir. Bu kampanya ilk 7.500 kişi ile sınırlıdır.
Trendyol Kampanyaları


Trendyol Markası veya Trendyol Maximum Mobil Şubeye Özel Kampanya ile ilgili Trendyol Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Trendyol

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Trendyol Maximum Mobil Şubeye Özel Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Trendyol Kampanyaları


Trendyol’da Akbank Direkt Kampanyası

Trendyol’da Akbank Direkt KampanyasıAkbank Direkt sahipleri Trendyol’dan 30 TL indirim kazanıyor!...

Devamı...

Trendyol’dan Kaçırılmaz Fırsat!

Trendyol’dan Kaçırılmaz Fırsat!Trendyol’dan kaçırılmaz bir fırsat daha! Şimdi Axess’e özel 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 20 TL indirim!...

Devamı...

Trendyol Levis Kampanyası

Trendyol Levis KampanyasıTrendyol ile Levis'in ortaklaşa başlatmış olduğu bu kampanyada Levi ürünlerinde %50 varan indirim fırsatları sunuyor....

Devamı...

Tüm Trendyol KampanyalarıAçıklamalar: Trendyol kampanyası, Trendyol kampanyaları, Trendyol kampanyası detayları, Trendyol maximum kampanyası, Trendyol maximum mobil şube kampanyası