13.06.2017 11:08:00

Trendyol Maximum Mobil Şubeye Özel Kampanya - Detay

Trendyol’dan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL indirim kampanyasını kaçırmayın!

Trendyol’dan Maximum’a Özel Kampanya

Bu kampanya kaçmaz! Kampanyaya katılmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indiriniz. Sonrasında, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Trendyol Maximum Kampanyasının Detatları

Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu Trendyol mobil uygulaması ve mobil web’den yapılacak kargo ücreti ve vade farkı hariç 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerli olacaktır.

İndirim kuponu kodu Trendyol mobil uygulaması ve mobil web’de satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılabilir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Müşteriler kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan yararlanmanız için alışverişlerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik kartınız ile yapmanız yeterlidir. Bu kampanya ilk 7.500 kişi ile sınırlıdır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Trendyol Maximum Mobil Şubeye Özel Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Trendyol Kampanyaları


Trendyol Süper İndirim Günleri Kampanyası

Trendyol Süper İndirim Günleri KampanyasıTrendyol süper indirim günleri başladı! Kadın, erkek, çocuk, ev&yaşam, süpermarket, kozmatik, ayakkabı&çanta, saat&aksesuar, elektronik kategorisinden alışverişlerinizi yapın süper indirim günlerinden faydalanın!...

Devamı...

Trendyol Dev İndirim Kampanyası

Trendyol Dev İndirim KampanyasıTrendyol 6-7-8 Ekim tarihlerinde birbirinden özel dev indirimleri ile alışveriş severlerini bekliyor!...

Devamı...

Trendyol Alaçatı Stili Kampanyası

Trendyol Alaçatı Stili KampanyasıTrendyol Alaçatı Kadın Stilinde birbirinden farklı indirim seçenekleri ile alışveriş severlerini bekliyor! Üstelik sepette %45 indirim var!...

Devamı...

Trendyol Sepette %50 İndirim Kampanyası

Trendyol Sepette %50 İndirim KampanyasıTrendyolda Ağustos ayı birbirinden farklı modeller ve indirimleri ile yüzleri güldürüyor!...

Devamı...

Tüm Trendyol Kampanyaları