01.10.2015 14:25:00

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu Uydu Sinema paketi üyelerin Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket üyelerine Tivibu Go Süper Paket bedavadır.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

Tivibu'un başlatmış olduğu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı Bu kampanyası kapsamında, 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu Uydu Sinema paketi üyelerin Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket üyelerine Tivibu Go Süper Paket bedavadır.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsat Detayları

Promosyon dahilinde cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.

Aksi taktirde ekipman teslim tutanağı çerçevesinde belirtilmiş tutarlar üyeden tahsil edilecektir.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir.

Promosyon elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır.


TiviBu Kampanyaları


TiviBu Markası veya Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili TiviBu Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TiviBu

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası

Tivibu Ayda 5 TL KampanyasıMobil abonelerine özel Şampiyonlar Ligi ve Tv Keyfi ayda 5 TL!...

Devamı...

Türk Telekom Tivibulu Cep Tarifesi

Türk Telekom Tivibulu Cep TarifesiBol internetli tarife artık cebinizde ve Tivibu avantajı evinizde olarak fırsat sunmaktadır....

Devamı...

TiviBu Seni Çağırıyor

TiviBu Seni ÇağırıyorTİVİBU'un başlatmış olduğu Şimdi Seni Çağırıyor kampanyası kapsamında Tivibu dışında başka bir TV platformu aboneliği olan müşterilere Tivibu teklifleri 255 TL’ye varan indirimle sunuluyor....

Devamı...

Tüm TiviBu KampanyalarıKelimeler:Tivibu 2015 kampanyası, Tivibu kampanya, Tivibu Spor Paketinde, Tivibu fırsatı, Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı