01.10.2015 14:25:00

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu Uydu Sinema paketi üyelerin Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket üyelerine Tivibu Go Süper Paket bedavadır.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

Tivibu'un başlatmış olduğu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı Bu kampanyası kapsamında, 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu Uydu Sinema paketi üyelerin Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket üyelerine Tivibu Go Süper Paket bedavadır.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsat Detayları

Promosyon dahilinde cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.

Aksi taktirde ekipman teslim tutanağı çerçevesinde belirtilmiş tutarlar üyeden tahsil edilecektir.

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir.

Promosyon elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır.
TiviBu Kampanyaları


TiviBu Markası veya Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili TiviBu Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TiviBu

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu’dan Mobil İndirim KampanyasıTivibunun bu kampanyasını kaçırmayın! Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür....

Devamı...

Tivibu Ayda 5 TL Kampanyası

Tivibu Ayda 5 TL KampanyasıMobil abonelerine özel Şampiyonlar Ligi ve Tv Keyfi ayda 5 TL!...

Devamı...

Türk Telekom Tivibulu Cep Tarifesi

Türk Telekom Tivibulu Cep TarifesiBol internetli tarife artık cebinizde ve Tivibu avantajı evinizde olarak fırsat sunmaktadır....

Devamı...

Tüm TiviBu KampanyalarıAçıklamalar: Tivibu 2015 kampanyası, Tivibu kampanya, Tivibu Spor Paketinde, Tivibu fırsatı, Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı