03.08.2017 11:16:00

Tepe Güvenlik İDO Kampanyası!

Bu kampanya kaçmaz. Tepe Güvenlik İdo müşterilerine ve İdo personellerine ilk 3 ay abonelik hediyesi veriyor:

Tepe Güvenlik'den İdo Kampanyası

Tepe Güvenlik'den bir kaçırılmaz fırsat daha! Tepe Güvenlik İDO müşterilerine güzel bir kampanya yaptı. İlk 3 ay abonelik TEPE GÜVENLİK'den.

Tepe Güvenlik Kampanya Detayları

Kampanya tarih aralığında; dış hat deniz otobüsü ve dış hat hızlı feribot seferlerine bilet alan İDO müşterileri ve tüm Türkiye İDO personeli Tepe Güvenlik abonesi olmaları durumunda ilk 3 ay boyunca hediye abonelik fırsatından yararlanacaktır.

299 TL olan aktivasyon kurulum bedeli kampanya dahilinde 99 TL olarak ücretlendirilecektir.

İDO misafirlerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için İDO bilet üzerindeki numaraları; İDO personelinin ise personel kimlik kartının fotoğrafını mail yolu ile Tepe Güvenlik müşteri temsilcilerine iletmeleri gereklidir.
Tepe Güvenlik Kampanyaları


Tepe Güvenlik Markası veya Tepe Güvenlik İDO Kampanyası! ile ilgili Tepe Güvenlik Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tepe Güvenlik

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tepe Güvenlik İDO Kampanyası! ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Tepe Güvenlik Kampanyaları


Tepe Güvenlik İlk 3 Ay Bedava Kampanyası

Tepe Güvenlik İlk 3 Ay Bedava KampanyasıŞimdi Tepe Güvenlik'e gel, üye ol, ilk 3 ay abonelik hizmeti bizden hediye olsun....

Devamı...

Tepe Alarm'dan Halkbank Paraf Kart Sahiplerine Kaçırılmaz Fırsat!

Tepe Alarm'dan Halkbank Paraf Kart Sahiplerine Kaçırılmaz Fırsat!Tepe Güvenlik'e gelen Halkbank Paraf kart sahiplerine 480 TL değerinde alarm hizmeti fırsatı! ...

Devamı...

Tüm Tepe Güvenlik KampanyalarıAçıklamalar: tepe güvenlik kampanya detay, tepe güvenlik kampanyası, tepe güvenlik kampanyaları, tepe güvenlik ido kampanyası, tepe güvenlik kampanya