03.08.2017 11:27:00

Tepe Alarm'dan Halkbank Paraf Kart Sahiplerine Kaçırılmaz Fırsat!

Tepe Güvenlik'e gelen Halkbank Paraf kart sahiplerine 480 TL değerinde alarm hizmeti fırsatı!

Tepe Alarm Kampanyası

Paraf kart ile tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri güvenlik sistemi satın aldığınız taktirde, normalde 480 TL değerindeki 1 yıllık alarm izleme bedeli tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulacaktır.

Tepe Alarm Kampanyası Detayları

Paraf, Parafly, Business kart ve ek kart sahipleri yalnızca bir kez kampanyadan yararlanabilmektedir. İşlemler Paraf POS cihazlarından yapılmalıdır.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler kredi kartı bilgilerini kullanarak, TEPE GÜVENLİK tarafından hazırlanmakta olan sözleşmeyi imzalamalıdır.

TEPE GÜVENLİK'in halkbank kampanyası başka bir kampanya ile değiştirilemez.
Tepe Güvenlik Kampanyaları


Tepe Güvenlik Markası veya Tepe Alarm'dan Halkbank Paraf Kart Sahiplerine Kaçırılmaz Fırsat! ile ilgili Tepe Güvenlik Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tepe Güvenlik

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tepe Alarm'dan Halkbank Paraf Kart Sahiplerine Kaçırılmaz Fırsat! ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Tepe Güvenlik Kampanyaları


Tepe Güvenlik İlk 3 Ay Bedava Kampanyası

Tepe Güvenlik İlk 3 Ay Bedava KampanyasıŞimdi Tepe Güvenlik'e gel, üye ol, ilk 3 ay abonelik hizmeti bizden hediye olsun....

Devamı...

Tepe Güvenlik İDO Kampanyası!

Tepe Güvenlik İDO Kampanyası!Bu kampanya kaçmaz. Tepe Güvenlik İdo müşterilerine ve İdo personellerine ilk 3 ay abonelik hediyesi veriyor:...

Devamı...

Tüm Tepe Güvenlik KampanyalarıAçıklamalar: tepe alarm kampanyası, tepe güvenlik kampanyası, tepe alarm halkbank kampanyası, tepe alarm kampanya detayları, tepe güvenlik kampanya detayları