17.04.2013 13:32:00

Tatilbudur.com Bonus Kampanyası - Detay

Tatilbudur.com Bonus Kampanyası sayesinde 6 Taksit 4 Ay Erteleme ve Her 50 TL'ye 5 TL imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Tatilbudur.com Bonus Kampanyası

Tatilbudur.com'un düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında Bonus'un Peşin Fiyatına 6 Taksit 4 Ay Erteleme ve Her 50 TL'ye 5 TL kampanyası ile Tatilbudur.com'un tatil paketlerinden yararlanarak tatilinizin keyfini çıkartıp 6 Taksit imkanı ve 4 Ay Erteleme ile tatilinizi kafanız rahat bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz hemde Her 50 TL'ye 5 TL kazanma fırsatlarından yararlanabilrsiniz.

Tatilbudur.com Bonus Kampanyası Detayları

Peşin Fiyatına 6 Taksit 4 Ay Erteleme ve Her 50 TL'ye 5 TL BONUS 1 - 30 Nisan 2013 Tarihleri Arasında Turizm sektöründe faaliyet gösteren Bonus Card üye işyerlerinde Bonus'a özel "+4 taksit ve 4 ay erteleme " kampanyası yapılacaktır.
- 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 2-8 taksitte +4,9 taksite +3, 10 taksite +2, 11 taksite +1 taksit eklenecektir.
- Ertelemeler sadece 2 - 6 ve 10 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.Diğer taksit sayılarında müşteriler sadece + taksitten yararlanabilecektir.
- Kampanya 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
- Kampanyaya Bonus, Money Visa , Bonus Business Card,Shop and Miles,Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank,TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus Cardlar ve Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card dahildir.
- American Express,American Express Business,Shop and miles business,Miles&Smiles business kredi kartı kampanyaya dahil değildir.
- Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için 3340'a "EVET TURIZM"keyword ve kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir.
- Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.
- Sanal pos ve mail orderlar kampanyaya dahildir.

HER 50 TL'ye 5 TL BONUS KAMPANYASI


- Kampanya dahilinde, 05 - 30 Nisan 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak peşin veya taksitli, birinci harcamadan sonraki her 50 TL ve üzeri harcamaya 5 TL, toplamda 50 TL bonus hediye edilecektir.
- Kampanyaya katılmak için müşterilerin harcama yapmadan önce "HERYER" yazıp 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
- Tatilbudur.com Bonus Kampanyası ile Altın Bonus hariç tüm Garanti Bonus'lar, Money ve Flexi dahildir.
- Flexi ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET HERYER" yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
- Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.

PEŞİN ALIŞVERİŞLERE 3 TAKSİT KAMPANYASI

- Kampanya dahilinde, 01 - 30 Nisan 2013 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri tüm PEŞİN alışverişlere 3 taksit kampanyası yapılacaktır.
- Tatilbudur.com Bonus Kampanyası dahilinde 01- 30 Nisan 2013 tarihleri arasında tüm Garanti Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles, Shop&Miles ve Amerikan Express kredi kartları ile yurtiçinde yapılacak 100 TL ve üzeri tüm peşin alışverişlere 3 taksit kampanyası yapılacaktır.
- Kampanyaya katılmak için müşterilerin harcama yapmadan önce "TUM" yazıp 3340'a kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir.
- Kampanya kapsamında 3 taksite bölme işleminden ücret alınmayacaktır.
- Tatilbudur.com Bonus Kampanyası Bonus Flexi dahil değildir.

Tatilbudur.com Bonus Kampanyası hakkında dayalı bilgi almak için Tıklayınız.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Tatilbudur.com Bonus Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Tatil Budur Kampanyaları


Tatilbudur.com %35 indirim Kampanyası

Tatilbudur.com %35 indirim KampanyasıTatilbudur.com'un başlatmış olduğu Antalya - Kemer Bölgesideki Queen Elizabeth Spa Hotel'de %35e varan indirimler sizleri bekliyor. ...

Devamı...

Tatilbudur.com'dan Yaz Fırsatı kampanyası

Tatilbudur.com'dan Yaz Fırsatı kampanyasıTatilbudur.com'un başlatmış olduğu Yaz Fırsatı kampanyası kapsamında tatilinizi şimdi yapın 12 taksitle sonra ödeyin. ...

Devamı...

Tatilbudur.com Banka Kampanyaları

Tatilbudur.com Banka KampanyalarıTatilbudur.com CardFinans,Garanti Bonus,Axess, World, Maximum, Asyacard, Paraf ile anlamalı bankalardan tatilinizi daha uygun hale getirebilirsiniz....

Devamı...

tatilbudur.com Erken Rezervasyon Kampanyası

tatilbudur.com Erken Rezervasyon Kampanyasıtatilbudur.com Erken Rezervasyon Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2012 tarihine kadar erken rezervasyon yaptıranlar %45 indirim, 12 ay taksit ve 4 ay taksit erteleme imkanlarından yararlanılabiliyor....

Devamı...

Tüm Tatil Budur Kampanyaları