02.06.2015 13:59:00

Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı

Numara taşıma yapana aboneler 27 ay boyunca geçerli her yöne 100 dakika konuşma paketi de 27 ay sözüne bedava.

Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı

Superonline'in başlatmış olduğu Yalın ADSL Yaz Fırsatı Kampanyası kapsamında numara taşıma yapana aboneler 27 ay boyunca geçerli her yöne 100 dakika konuşma paketi de 27 ay sözüne bedava.

Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı Kampanya Detayı


Turkcell Superonline’dan ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle yaza özel promosyon teklif avntajlarını kaçırma.

Ev telefonu numaranı Yalın ADSL ile birlikte Turkcell Superonline’a taşıdığında, 27 ay boyunca sabit hat ücreti ödemezsin. Üstelik ALO hizmeti alana 27 ay boyunca her yöne 100 dakika konuşma paketi de ücretsiz.

Ev telefonu ve limitsiz interneti tek faturada Hemde kurulum, aktivasyon taahhüt süresince ve modem üyelik süresince ücretsiz.

Bu avantajlı promosyon kapsamında 1 Haziran 2015 - 01 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı Kampanyasına başvuracak yeni müşteriler ve üyelikleri Turkcell Superonline Yalın ADSL’ye taşımak isteyen mevcut Turkcell Superonline ADSL müşterileri 27 ay abonelik taahhütü dahilinde yararlanabilirler.

Yalın ADSL Yaz Fırsatı promosyon taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Promosyon dahilinde numara tahsis hizmeti alınması durumunda aksi duyrulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.

Ay içerisindeki veri indirime, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet indirme hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar üye olduğunuz hıza göre düzenlenecektir.

Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Superonline 2015 kampanyası, Yaz Fırsatı Kampanyası, Superonline adsl kampanyası, Superonline Kampanyası, Superonline Yalın ADSL Yaz Fırsatı Kampanyası