27.11.2014 16:43:00

Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası

Superonline kota aşmayan internet paketi ile en hızlı internet sizin olabilir. Hemde kotanız dolduğunda Superonline internet keyfine devam edebilmek için joker kota paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası

Superonline'in başlatmış olduğu Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell Superonline ile internete ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Superonline Kotasını Aşmayan İnternet paketi ile kotanızı seçip internette özgürce gezebilirsiniz.

Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanya Detayları

Superonline kota aşmayan internet paketi ile en hızlı internet sizin olabilir. Hemde kotanız dolduğunda Superonline internet keyfine devam edebilmek için joker kota paketlerinden faydalanabilirsiniz. Taahhüt süresi boyunca modem ve kurulum da Bedava.

Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası Sadece yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin yararlanabileceği Bu kampanyadan yararlanabilmek için numaranızı Turkcell’e taşımalı ve 24 ay üyelik taahhütü vermelisiniz.

Superonline kota limitli fiber internet hizmetinin ücretleri şöyle:

Hız 20 Mbps

Kota download 8 GB

Kota upload 25 GB

Tarife 44 TL

Kampanya 39 TL

Numara Taşınırsa 34 TLSuperonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası detaylı bilgi için Tıklayınız


Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: süper online süper depo kampanyası, süper üçlü paket kampanyası, süper hızlı internet kampanyası, süper lig maç programı, Superonline Kotasını Aşmayan İnternet Kampanyası