25.03.2015 15:43:00

SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası

SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası 5 Nisan'a kadar SAMSUNG SUHD TV siparişi verin, GALAXY NOTE EDGE kazanma fırsatını yakalayın.

SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası

SAMSUNG'un başlatmış olduğu SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası kapsamında 5 Nisan'a kadar SAMSUNG SUHD TV siparişi verin, GALAXY NOTE EDGE kazanma fırsatını yakalayın.

SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası Detayları


Ön sipariş promosyonundan, 20 Mart – 5 Nisan 2015 tarihleri arasında Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. garantisiyle satılan, aşağıda belirtilen modelleri satın alan, promosyon katılım adımlarını başarılı şekilde tamamlayan ve en geç 14.05.2015 tarihine kadar ürün kurulumunu yaptıran tüketiciler yararlanabilir.

samsung.com/tr/campaigns/suhdtv sitesinden ön sipariş formunun doldurulması ve 06.04.2015 - 30.04.2015 tarihleri arasında ürünün satın alınması gerekmektedir.

Katılımcı, web sitesinde belirtilen adımları takip etmeli, ürünü satın aldıktan sonra ürün faturasını web sitesinde belirtildiği şekilde, 14.05.2015 tarihine kadar ilgili adrese göndermelidir.

Bu şekilde koşulları yerine getiren katılımcıya, 31.05.2015 tarihine kadar SM-N915FZKETUR model cep telefonu, başvuru sırasında paylaşılan adrese teslim edilecektir.

SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası detaylı bilgi için Tıklayınız
Samsung Kampanyaları


Samsung Markası veya SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası ile ilgili Samsung Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Samsung

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Samsung Kampanyaları


Samsung “Eski Telefonunu Getir, Yenisini Götür”

Samsung “Eski Telefonunu Getir, Yenisini Götür”Samsung’dan kaçırılmaz S9 fırsatı! Eski telefonunu getiren, Galaxy S9’u 3.200 TL indirimle götürüyor. ...

Devamı...

Samsung Beyaz Eşya Kampanyası

Samsung Beyaz Eşya KampanyasıBeyaz eşyada kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor! Samsung Online Mağazasına özel beyaz eşya satım alımlarında, 80 TL’ye varacak indirimleri kaçırmayın. ...

Devamı...

Samsung Hediye Çeki Fırsatı

Samsung Hediye Çeki FırsatıSamsung’un Babalar Gününe özel harika bir kampanyası var! ...

Devamı...

Tüm Samsung KampanyalarıAçıklamalar: samsung 2015 kampanyası, samsung galaxy note edge kampanyası, samsung suhd tv kampanyası, samsung kampanyası, SAMSUNG SUHD TV alana GALAXY NOTE EDGE Hediye Kamp