29.12.2017 13:53:00

Ray Sigortadan“Trink Kira Sigortası”

Ray Sigortanın Kira kaybını önleyen bir ürünü olduğunu biliyor muydunuz? Bu ürün sayesinde Trink Kira Sigortası kirasını alamasanız dahi uğradığınız ya da uğrayacağınız maddi zararlar karşılanıyor.

Ray Sigorta Paketi

Trink Kira Sigortası ürünü aşağıda belirtilen durumları güvence altına alır;
Kira Kaybı Teminatı
Hukuki Masraflar Teminatı
Fatura Ödeme Teminatı
Aidat Giderleri Teminatı

Trink Kira Sigortası Detayları

Kira Kaybı Teminatı: Kiracı kira bedelini ödemesini herhangi bir sebep dolayısıyla yerine getirmezse, Trink Kira Poliçesi kapsamında ortaya çıkan kira gelir kaybı, poliçede belirtilen sigorta bedeline kadar teminat altına alınmaktadır (aylık maksimum 10.000 TL'ye kadar).

Hukuki Masraflar Teminatı: Kiracı kiraladığı meskenle ilgili sözleşmeden doğan kira bedelini ödeme yükümlülüğünü herhangi bir sebeple yerine getirmezse, kiralayanın kiracı aleyhine yönelttiği her türlü alacak talepleri, icra takipleri ve/veya alacak/tahliye davalarında avukatlık, hukuki danışmanlık, vekâlet ücretleri ile dava harç ve giderleri sigortacı tarafından poliçede belirtilen sigorta bedeline kadar ve Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan avukatlık asgari ücret tarifesi dikkate alınarak teminat altına alınır.

Fatura Ödeme Teminatı: Riziko adresinde kurulu bulunan, ödenmeyen elektrik, su, doğalgaz vb. faturalara ait giderler poliçede belirtilen sigorta bedeline kadar teminat altına alınmıştır. İlgili kurumlar tarafından yapılan ya da yapılacak olan açma kapama ve abonelik bedelleri teminata dâhil değildir.

Aidat Giderleri Teminatı: Riziko konusu taşınmazın bulunduğu apartman/siteye ait aidat giderleri, kiracının kira sözleşmesi süresince ödemediği durumlarda poliçede belirtilen sigorta bedeline kadar teminat altına alınır.
Fırsatlar Kampanyaları


Fırsatlar Markası veya Ray Sigortadan“Trink Kira Sigortası” ile ilgili Fırsatlar Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Fırsatlar

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Ray Sigortadan“Trink Kira Sigortası” ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Fırsatlar Kampanyaları


Humax Kampanyası

Humax Kampanyası	Humax’ın HD NanoFree uydu alıcısını duymayan kalmasın! Bir TV’den çok daha fazlasına ihtiyacı olan herkese Humax HD Nano Free 159 TL yerine yalnızca 109 TL!...

Devamı...

Kamil Koç Bumerang Avantajları

Kamil Koç Bumerang AvantajlarıKâmil Koç Bumerang aboneleri ile şimdi daha ekonomik fiyatlarla seyahat ediyor ve her yolculuğunda daha fazla avantaj kazanıyor! ...

Devamı...

Ayda 99 TL'ye UMRE Seyahat Fırsatı

Ayda 99 TL'ye UMRE Seyahat FırsatıHerkes Umre'ye gitsin diye günde 3 ekmek parasına Umre'ye gitme fırsatını yakalıyorsunuz....

Devamı...

Tüm Fırsatlar KampanyalarıAçıklamalar: ray sigorta kampanyası, ray sigorta kampanyaları, ray sigortadan trink kira sigortası, ray sigorta trink kira sigortası, ray sigorta