03.10.2016 18:39:00

Onur Air'den Sonbahar ve Kış Fırsatı

Onur Airden 11 Ekim'e kadar alacağınız biletlerin fiyatları her şey dahil 44 TL'den başlayan fiyattan yararlanabilirsiniz.

Onur Air'den Sonbahar ve Kış Fırsatı   

Fırsattan yararlanabilmek için 30 Ekim 2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlar için geçerlidir. Fırsatta katılmak için biletinizi 11 Ekim 2016'ya kadar almanız gerekir.

Onur Air'den Sonbahar ve Kış Fırsatı Detayları

Fırsat kapsamında 30 Ekim 2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapacağınız uçuşlarda geçerlidir.

Fırsat kapsamında uçak biletleri 11 Ekim 2016'ya kadar satın alınması gerekmektedir.

Fırsatta belirtilen iller arasındaki karşılıklı uçuşlarda geçerlidir ve belirtilen ücret tek yön için geçerlidir.

Fırsat biletlerinde herhangi bir değişiklik yapılmaz. Rezervasyon alınamaz ve rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılmaktadır.

Onur air fırsat koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fırsata katılan tüm müşteriler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
OnurAir Kampanyaları


OnurAir Markası veya Onur Air'den Sonbahar ve Kış Fırsatı ile ilgili OnurAir Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

OnurAir

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Onur Air'den Sonbahar ve Kış Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer OnurAir Kampanyaları


OnurAir Ramazan Ayında Erbile Uçanlar Kazanıyor!

OnurAir Ramazan Ayında Erbile Uçanlar Kazanıyor!Ramazan ayı süresince OnurAir ile Erbile uçanlar kazanıyor! ...

Devamı...

OnurAir sıcacık Ramazan Fırsatı

OnurAir sıcacık Ramazan Fırsatı15 Mayıs’a kadar biletini alan aboneler 7-23 Haziran tarihleri arasında yurtiçine tüm vergiler dahil sadece 54 TL’den başlayan fiyatlarla, yurtdışına tüm vergiler dahil sadece 45 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor....

Devamı...

OnurAir Extra Hafta Sonu Fırsatı

OnurAir Extra Hafta Sonu FırsatıOnurAir Extra Hafta Sonu Fırsatı 27-28 tarihlerinde biletinizi alın, istediğiniz yere uçun ve 2 kat puan kazanın....

Devamı...

Tüm OnurAir KampanyalarıAçıklamalar: onurair kampanyaları, onurair sonbahar kampanyası, onurair kış kampanyası, onurair bilet kampanyaları, onurair 2017 kampanyaları